Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.75%
Loodud: 28/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: ?
  • Panuse suurus: €0.20 – €40
  • Võimalik võit: kuni 3,082 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata The Incredible Balloon Machine videot

The Incredible Balloon Machine ülevaade

the incredible balloon machine slot microgaming

Incredible Balloon Machine on üks Microgamingu põnevamaid ja unikaalsemaid slotikaid, mis on valminud koostöös väiksema Crazy Tooth Studio mängutootjaga. “Uskumatu Õhupalli Masin” ei näe aga sugugi välja nagu oleks tegemist üldse slotiga…


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Incredible Balloon Machine on tehtud omamoodi kujundusega ja sellele on antud teaduslik-ajalooline atmosfäär, mis oleks nagu tagasivaade aastakümnete tagusesse aega. “Õhupallimasinast” paiskub mänguväljale hulgaliselt pallikesi, kuid üldiselt ei ole välimus ehk selle mänguautomaadi kõige tugevam külg.

the incredible balloon machine slot screen

Rullikuid ei ole vaid nende asemel on võiduliinid, mis moodustuvad õhuga täituvatest pallidest, mis lõpuks saavutavad oma maksimaalse väärtuse või plahvatavad ja jätavad su hoopis tühjade kätega. Seejärel jääd sul üle ainult loota kuni kümnekordsete võidukordajate ja valikutega boonusfunktsioonide peale. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, milles võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 3082 kordselt. Panuse suuruseks saad valida 20 sendist 40 euroni spinni kohta.


– BOONUSED

Incredible Balloon Machine mängul läheb pidu käima “Spin” nuppu all hoides, kuid see ei tähenda, et midagi keerlema hakkaks. Selle asemel täituvad õhupallid õhuga ja täituma hakkab ka eriline mõõdik punase, kollase ja rohelise värviga.

the incredible balloon machine slot bonus

Raha peale läheb mängimiseks alles siis, kui mõõdiku näit jõuab kollase alani ja õhupall saab omale kindla numbrilise väärtuse. Kui nii juhtub, võid kohe väärtusele vastava võidusumma tasku pista või oodata ja loota, et õhupalli väärtus kasvab veel kuni selle maksimaalse väärtuseni. Konks on selles, et õhupall võib igal hetkel ka puruks plahvatada ja siis jääd juba kõigest ilma.


– KOKKUVÕTE

Incredible Balloon Machine on kahtlemata omapärane mäng, millel mängib olulist rolli valitav panustamise strateegia. Lisaks õhupallide täitmisele saad meelt lahutada ka väärtuslike võidukordajatega.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem