iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 96.23%
Loodud: 07/12/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €30
  • Võimalik võit: kuni 248,910 mündid
Kus saad mängida iSoftBet slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata The Great Wall videot

The Great Wall ülevaade

the great wall slot isoftbet

Great Wall on iSoftBet nimelise mängulooja slotikas viie rulliku ja kahekümne võiduliiniga, millel on fookuses võimas Hiina müür. Lisaks Hiina teemalisel kujundusele on suudetud mäng eriti huvitavaks teha The Great Wall nimelise boonusvooruga. Säti panuse suuruseks 20 sendist 20 euroni spinni kohta ja võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni tuhandekordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Great Wall mängu taustal on, nagu nimestki võid aimata, Hiina suurriigi kõige kuulsam sümbol- Hiina müür. Juba Mingide dünastia ajal püsti pandud hiigelehitis pidi kaitsma riiki vallutajate eest ja kaitsma olulisi tolleaegseid kaubateid.

the great wall slot screen

Hiinapärase taustamuusika rütmis pead võiduliine püüdma saada lisaks standardsetele A, K, Q ja J ikoonidele ka tematiliste Mingi dünastia võitlejate, kullakangide ja imperaatori sümbolite abil. Neist viimane maksab tehtud panuse väärtuse tagasi ka kuni 25 kordselt, kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5.


– BOONUSED

Paned tähele, et iga spinni ajal vahetavad rullikud kohti ja et iga rulliku kohal on auhind, mille võid võita. Kui saad pihta imperaatori sümbolile, käivitubki tulus Müüri boonus ja saad koheselt ühe rullikute kohal oleva auhindadest.

Kui imperaator jääb pidama rullikul, mille kohal on tasuta spinnide auhind, pääsed boonusvooru kümne tasuta keerutusega ja võimalusega tehtud panuse väärtus tagasi võita ka kuni kahe tuhande kordselt.


– KOKKUVÕTE

Great Wall on igati huvitav mäng, mis tasub proovimist kasvõi juba ainult selle majesteetliku välimuse pärast. Lisaks sellele võid tabada korralikke võidukordajaid ning nii tehtud panuse väärtuse tagasi saada ka kuni tuhandekordselt.

Meeldiks mängida iSoftBet slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

iSoftBet Slotid 96.00% 20. Jan 2022
colossus holdwin slot

Colossus: Hold & Win

iSoftBet 96.00% 12. Jun 2020
gold digger slot

Gold Digger

iSoftBet 96.01% 17. Oct 2019
lost boys loot slot

Lost Boys Loot

iSoftBet 95.99% 17. Apr 2020
euphoria slot

Euphoria

Näita rohkem