Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.52%
Loodud: 26/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

The Great Chicken Escape ülevaade

the great chicken escape slot pragmatic

“The Great Chicken Escape” on Pragmatic Play-nimelise mängulooja slotikas, viie rulliku ja 20 võiduliiniga. Teemaks on kanade kinnipidamisasutus ja panuseid saad teha alates 20 sendist 100 euroni spinni kohta. Kui sinu jaoks on olulised boonused, siis hoia silm peal juhuslikult ilmuvatel wild-asendussümbolitel ja kahte tüüpi tasuta spinnide voorul.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“The Great Chicken Escape” jutustab loo kanala-elust, kus põgenemisplaane hauvad mitu kavalat sulekandjat. Mängul on multika-stiilis tehtud graafika ja olulisemateks sümboliteks rullikutel temaatilised kanad. Lisaks märkad kindlasti ka madalama väärtusega A, K, Q ja J pildiga ikoone.

the great chicken escape slot screen

Seersant-kana on kõige väärtuslikum sümbol, sest kui saad neid mänguväljal kolm, neli või viis, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt ühe-, viie- ja viieteist-kordselt. Charlie- kanade pealik, on mängu wild-asendussümbol ja asendab kõiki teisi sümboleid peale scatteri. 2, 3, 4 või 5 wildi võiduliinis maksab tehtud panuse vääruse tagasi 0,1-, 2-, 10- ja 25-kordselt.


– BOONUSED

“The Great Chicken Escape” pakub hulka erinevaid boonuseid. Neist ehk olulisimad on juhuslikult käivituvad boonused: Guard Dog Wilds(mänguväljale lisatakse 4-9 wild sümbolit), Chicken Run Wilds(2-4 rullikut kaetakse täielikult wildidega) ja Care Package(mänguväljale lisatakse kuldsetest munadest moodustunud klaster, mis spinni lõppedes muutub teiseks samadest sümbolitest moodustunud klastriks)

Kaardi ikoon on scatter-sümbol ja kui saad neid mänguväljal kolm või neli, käivitub üks viiest boonusmängust.


– KOKKUVÕTE

“The Great Chicken Escape” on kahtlemata lõbus mäng, mis pakub meelelahutust tundideks. Tegemist on äärmiselt volatiilse mänguga, mis pakub koguni kaheksat erinevat boonusfunktsiooni! Kõige suurema võidu võid saada Get Clucky tasuta spinnide voorus, millel sind aitab kasvav võidukordaja. Maksimaalse kümnekordse võidukordajaga võid tasku pista tehtud panuse väärusest koguni kümme korda suurema võidu!

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Slotid 96.52% 15. Feb 2018
aztec gems slot

Aztec Gems

Pragmatic Play Slotid 96.64% 11. May 2021
cash elevator slot

Cash Elevator

Pragmatic Play Slotid 96.51% 4. May 2021
phoenix forge slot

Phoenix Forge

Pragmatic Play Slotid 96.56% 8. Apr 2021
hot fiesta slot

Hot Fiesta

Näita rohkem