Foxium Logo
Pakkuja: Foxium
RTP: 96.60%
Loodud: 10/01/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.40 – €100
  • Võimalik võit: kuni 120,000 mündid
Kus saad mängida Foxium slotikaid
Boost Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Tervitusboonus 100% kuni €1000 + 100 tasuta spinnid + Boosti punktid

Vaata The Great Albini videot

The Great Albini ülevaade

the great albini slot

“The Great Albini” on Foxium mängulooja 5 rulliku ja 25 võiduliiniga slotimäng, millel sukeldud võlurite maailma ja õpid trikke kõigi maagide kuningalt endalt! Saa osa suurejoonelisest showst, mis leiab aset kuulsas teatris.

the great albini slot screen


– BOONUSED

Lisaks tavapärastele Wild ja Scatter sümbolitele kohtud mängul veel 3 lisaboonusega. Nende hulka kuuluvad näiteks Müstilised Respinnid ja boonusspinnid.

Müstilised Respinnid

Kui saad mängu 3. rullikul Müstilise Kasti sümboli kõigil 3 real, saad 3 respinni nii, et kõik Müsitlised Kastid jäävad spinnide ajaks oma kohale. Kui saad respinnide ajal veel Müstilisi Kaste, saad jälle 3 uut respinni. Nii jätkuvad respinnid seni kuni kogu mänguväli on kaetud Müstiliste Kastidega või kui respinnid otsa saavad. Seejärel asendab juhuslik sümbol Müstilise Kasti sümboli ja saad kätte boonusvoorus teenitud võitud.

the great albini slot bonus

Tasuta spinnid

Tasuta spinnide voor käivitub, kui saad rullikutel 3 või enam scatterit. Mänguväli suureneb 5×6 peale ja võiduliinide arv 50ni. Tasuta spinnide voorus võid “Aztec Lady” boonusega saada 12 lisaspinni. Kui “Aztec Lady” ajal jääb rullikutele pidama Wild Lily sümbol, jääb see oma kohale pidama ning saad spinnida 2-kordse võidukordajaga.

Bonus Box

Tegemist on Foxium mängulooja uut tüüpi boonusega, mille leiad kõigil nende mängudel. Bonus Box tähendab, et võid “Aztec Lady” boonuse ajal teenida mistahes ajahetkel 8, 10 või 12 tasuta spinni.

the great albini slot freespins


– KOKKUVÕTE

“The Great Albini” mängul on tähelepanu pööratud igal detailile- just nii nagu õiges mustkunsti trikis peabki olema! Visuaalselt hästi kokku pandud mäng ja heliefektid sobituvad mängu kulgemisega täiuslikult. Maksimaalselt võid tehtud panuse summa tagasi võita 4000-kordselt.

Meeldiks mängida Foxium slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Foxium Microgaming Slotid 96.40% 11. Aug 2020
3 tiny gods slot

3 Tiny Gods

Foxium 96.19% 19. Sep 2019
boom pirates slot

Boom Pirates

Foxium 96.50% 21. Nov 2018
astro legends lyra and erion slot

Astro Legends: Lyra and Erion

Foxium 96.02% 1. Nov 2017
vampire the masquerade las vegas slot

Vampire: The Masquerade – Las Vegas

Näita rohkem