Quickspin Logo
Pakkuja: Quickspin
RTP: 96.58%
Loodud: 12/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3-3-4-4-5
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 290,150 mündid
Kus saad mängida Quickspin slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 500% kuni €150

Vaata The Grand videot

The Grand ülevaade

the grand slot

“The Grand” on Quickspin mängulooja toretseva disainiga slotimäng, mis kogu selle glamuuri ja sära poolest meenutab Quickspini teist populaarset “The Great Gatsby” mänguautomaati. Panuseid saad teha alates 10 sendist kuni 100€ni spinni kohta ja võite püüda 6 rulliku ja 214 võiduliiniga mänguväljal.

Mängu teevad eriliseks sünkroniseeritud rullikud, juhuslikud wildid ja nihkuvad rullikud, mis võivad mängu tavarežiimil nihkuma hakata mistahes spinni ajal.

the grand slot screen


– SÜMBOLID JA KUJUNDUS

“The Grand” mängul koged 1920. aastate Hollywoodi kuldaega. Mängu sümbolid on madalama väärtusega kaardimastid ja lilla ning roheline vääriskivi. Roheline vääriskivi on kõige hinnalisem tavasümbol ja kui saad neid võiduliinis 6 või enam, ootab sind tehtud panuse väärtusest 8 korda suurem võit.


– BOONUSFUNKTSIOONID

Sünkroniseeritud rullikud – kuuest rullikust kolm võivad mistahes spinni ajal omavahel ühenduda nii, et kõik sümbolid muutuvad samadeks. See kasvatab võiduvõimalust märgatavalt.

Juhuslike Wildide boonus – mänguväljale lisatakse neli kuni kaheksa wildi.

the grand slot freespins

Nihkuvate rullikute boonus – kuni kolm rullikut võivad nihkuda ühe positsiooni võrra üles või alla, et anda sulle paremad võimalused võiduliini moodustamiseks.

Tasuta spinnide voor – käivitub kolme või enama tasuta spinnide sümboliga. 3, 4, 5 ja 6 tasuta spinnide sümbolit annavad sulle vastavalt 6, 9, 12 ja 15 keerutust kasiino kulul.

the grand slot review


– KOKKUVÕTE

“The Grand” mängul võid jäädagi keerutama, sest Hollywoodi glamuur ja sära lausa tõmbab su endaga kaasa. Erinevaid boonuseid võid saada üsna tihti, kuid mängu toob kahtlemata pöörde tasuta spinnide voor, kus kolme erineva boonusfunktsiooniga saad omale kombineerida eriti suure rahapreemia. Tegemist on väga kõrge volatiilsusega mänguga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ligi 3000 kordselt.

Meeldiks mängida Quickspin slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Quickspin Slotid 95.81% 13. Oct 2020
SOON hammer of vulcan slot

Hammer of Vulcan

Quickspin Slotid 96.18% 8. Sep 2020
NEW ghost glyph slot

Ghost Glyph

Quickspin 96.17% 15. Jul 2020
artemis vs medusa slot

Artemis vs Medusa

Quickspin 96.05% 19. Jun 2020
arcane gems slot

Arcane Gems

Näita rohkem