iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 95.14%
Loodud: 13/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €200
  • Võimalik võit: kuni 500 mündid
Kus saad mängida iSoftBet slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

The Golden Rat ülevaade

the golden rat slot isoftbet

Golden Rat on omanäolise iSoftBet nimelise mängulooja slotikas 5×3 mänguvälja ja 25 võiduliiniga. Mäng on valmistatud spetsiaalselt Hiina 2020 uusaasta pidustuste jaoks ja peategelane on rahamaias rotiisand. Vali panuse suuruseks 25 sendist 200 euroni keerutuse kohta ja võid vabalt pääseda ka viie sünkroniseeritud rullikutega boonusvooru.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Golden Rat on tehtud eriti värvilistes toonides, mida tegelikult võikski oodata ühelt uusaasta teemaliselt mängult. Kuigi peategelane on rott, siis mõlemale poole rullikuid on sätitud ka uhked draakonid. Rullikud on sealjuures paigutatud traditsioonilise templi sisse ja positsioonidel võid kohata lisaks standardsetele A, K, Q ja J sümbolitele veel ka rahapuud, trumme ja kuldseid draakoneid. Neist viimane on ka kõige väärtuslikum makstes tehtud panuse väärtuse tagasi kuni 16 kordselt.

the golden rat slot screen

Veel suuremaid võite saad tabada aga kuldseks võõbatud roti piltidega, mis täidavad muuhulgas ka wild asendussümbolite funktsiooni. Ainult wildidega võiduliin pakub tehtud panusest 20 korda suuremaid võite.


– BOONUSED

Draakoni pildiga scatterid võivad õnne tõeliselt sinu õuele tuua, sest just need aitavad su tasuta spinnidega boonusvooru. Pidama võib see boonussümbol jääda ainult paaritutel rullikutel 1, 3 ja 5 ning kui nii läheb, saad kaheksa mängukorda puhta muidu! Sünkroonis keerlevad rullikud teevad võitmise eriti lihtsaks, sest pakuvad täpselt samu sümboleid.


– KOKKUVÕTE

Golden Rat saadi valmis täpselt 2020. aasta Hiina uusaasta jaoks, kuid üldiselt võib öelda, et tegemist on niivõrd-kuivõrd tüüpilise Hiinateemalise slotiga. Värvide virvarr ja meelelahutuslk atmosfäär loovad soodsad tingimused, et tehtud panus tagasi võita kuni 500 kordselt. Sellel keskmise volatiilsusega mängul on veel erilised sünkroonis keerlevad rullikud ja virnastuvad wildid.

Meeldiks mängida iSoftBet slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

iSoftBet Slotid 96.00% 20. Jan 2022
colossus holdwin slot

Colossus: Hold & Win

iSoftBet 96.00% 12. Jun 2020
gold digger slot

Gold Digger

iSoftBet 96.01% 17. Oct 2019
lost boys loot slot

Lost Boys Loot

iSoftBet 95.99% 17. Apr 2020
euphoria slot

Euphoria

Näita rohkem