iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 95.98%
Loodud: 13/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 20,000 mündid
Kus saad mängida iSoftBet slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata The Golden City videot

The Golden City ülevaade

the golden city slot isoftbet

iSoftBet-nimelise mängulooja “The Golden City” pakub põnevat seiklust džunglis, kus üles tuleb leida legendaarne Kuldne Linn. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, mille mänguväli koosneb viiest rullikust ja pakub 20 võiduliini. “The Golden City” mängul langevad sümbolid positsioonidele ülalt alla ning selle tähelepanuväärseim lisafunktsioon on Trail Bonus. Vali enda jaoks sobiv panuse suurus alates 20 sendist, püüa tasuta spinne ja käivita lõpuks ka Pyramid Bonus, millel oma auhinnad saad valida päris ise.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“The Golden City” disain on hea ning pakub džungi taustal ka paari kuldset ausammast. Madalama väärtusega on kalliskivi sümbolid, samal ajal kui suuremaid võite toovad rullikutele langevad maskide ikoonid. Sinine mask on neist kõige kasulikum, sest maksab tehtud panuse väärtuse tagasi kahe-, viie- ja kahekümneviie kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt kolm, neli ja viis. Kuldne sümbol on wild.

the golden city slot screen

Peale moodustunud võidukombinatsiooni haihtuvad selles osalenud sümbolid ja need asendatakse uutega. See jätkub seni, kuni uusi võiduliine ei moodustu.


– BOONUSED

Eelnimetatud Trail boonuse käivitamiseks püüa saad mänguväljal vähemalt kolm scatterit. Nagu boonuse nimigi vihjab, pead looma rada sama ajal kogudes mündivõite, tasuta keerutusi ja võtmeid.

Prize Pyramid boonust saad proovida peale kolme võtme korjamist Trail boonusvoorus. Kui jõuad püramiidi tippu, saad õnne proovida õnnerattal, mis pakub tehtud panuse väärtusest kuni tuhat korda suuremaid võite. Tasuta spinnid lähevad käiku, kui tabad kõige esimest positsiooni.


– KOKKUVÕTE

iSoftBeti džunglirännak on tõeline seiklus, mis pakub värviküllaseid visuaalefekte ja suurepärast taustatümakat. Tänu Trail boonusele on kogu aeg pinge õhus ning sellele järgnev Prize Pyramid võib tehtud panuse väärtuse tagasi tuua ka kuni 1606-kordselt!

Meeldiks mängida iSoftBet slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

iSoftBet 96.00% 12. Jun 2020
gold digger slot

Gold Digger

iSoftBet 96.01% 17. Oct 2019
lost boys loot slot

Lost Boys Loot

iSoftBet 95.99% 17. Apr 2020
euphoria slot

Euphoria

iSoftBet 96.05% 20. Feb 2020
fishin for gold slot

Fishin for Gold

Näita rohkem