iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 95.98%
Loodud: 13/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 20,000 mündid

Vaata The Golden City videot

The Golden City ülevaade

the golden city slot isoftbet

iSoftBet-nimelise mängulooja “The Golden City” pakub põnevat seiklust džunglis, kus üles tuleb leida legendaarne Kuldne Linn. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, mille mänguväli koosneb viiest rullikust ja pakub 20 võiduliini. “The Golden City” mängul langevad sümbolid positsioonidele ülalt alla ning selle tähelepanuväärseim lisafunktsioon on Trail Bonus. Vali enda jaoks sobiv panuse suurus alates 20 sendist, püüa tasuta spinne ja käivita lõpuks ka Pyramid Bonus, millel oma auhinnad saad valida päris ise.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“The Golden City” disain on hea ning pakub džungi taustal ka paari kuldset ausammast. Madalama väärtusega on kalliskivi sümbolid, samal ajal kui suuremaid võite toovad rullikutele langevad maskide ikoonid. Sinine mask on neist kõige kasulikum, sest maksab tehtud panuse väärtuse tagasi kahe-, viie- ja kahekümneviie kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt kolm, neli ja viis. Kuldne sümbol on wild.

the golden city slot screen

Peale moodustunud võidukombinatsiooni haihtuvad selles osalenud sümbolid ja need asendatakse uutega. See jätkub seni, kuni uusi võiduliine ei moodustu.


– BOONUSED

Eelnimetatud Trail boonuse käivitamiseks püüa saad mänguväljal vähemalt kolm scatterit. Nagu boonuse nimigi vihjab, pead looma rada sama ajal kogudes mündivõite, tasuta keerutusi ja võtmeid.

Prize Pyramid boonust saad proovida peale kolme võtme korjamist Trail boonusvoorus. Kui jõuad püramiidi tippu, saad õnne proovida õnnerattal, mis pakub tehtud panuse väärtusest kuni tuhat korda suuremaid võite. Tasuta spinnid lähevad käiku, kui tabad kõige esimest positsiooni.


– KOKKUVÕTE

iSoftBeti džunglirännak on tõeline seiklus, mis pakub värviküllaseid visuaalefekte ja suurepärast taustatümakat. Tänu Trail boonusele on kogu aeg pinge õhus ning sellele järgnev Prize Pyramid võib tehtud panuse väärtuse tagasi tuua ka kuni 1606-kordselt!

Teised populaarsed slotid pakkujalt iSoftBet

Näita rohkem

Kus saad mängida iSoftBet slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee