iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 95.14%
Loodud: 25/01/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €25
  • Võimalik võit: kuni 500 mündid
Kus saad mängida iSoftBet slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 500% kuni €150

Vaata The Fortune Pig videot

The Fortune Pig ülevaade

the fortune pig slot isoftbet

“The Fortune Pig” on päris eksootiline mänguautomaat, mille iSoftBet mängulooja tegi valmis just Hiina Sea aasta alguse tähistamiseks. Slott on peomeeleolule kohaselt erksavärviline ja võite püüad 25 võiduliiniga 5 rullikul. Mis kõige parem- paigalejäävad wild-asendussümbolid, tasuta spinnid sünkroniseeritud rullikutel ja raha-respinnid rahapaunadega teevad meele eriti rõõmsaks. Panuseid saad teha alates 25 sendist 25€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kui reeglina on Hiina-teemalised mängud punasekuldsed, siis sellel korral on pidupäeva puhul värve hoopis rohkem. “The Fortune Pig” mängu taustal on traditsioonilised hooned ja tantsivad draakonid ning külluslikult kaunistatud lilladelt rullikutelt leiad eredavärvilised ikoonid. Lisaks madalama väärtusega pildiga kaardisümbolitele leiad mängul kuldsed mündid, rahapuu ja trummi sümbolid. Kõige tulusam tavasümbol on aga kuldne draakon. Kui saad neid võiduliinis 5, teenid tehtud panuse summa tagasi kuueteistkordselt.

the fortune pig slot screen

Mängu Wildiks on kuldne Õnnesiga, mis asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatteri ja rahakoti sümbolite. 3, 4 või 5 Wildi võiduliinis tagavad sulle tehtud panuse väärtusest vastavalt 2, 10 ja 20 korda suurema võidu.


– BOONUSED

Tasuta spinnide voor käivitub, kui saad 1., 3. ja 5. rullikul korraga kaheksakujulise draakoni sümboli. Voor mängitakse 8 tasuta spinniga, mis mängitakse kasutades Sünkroniseeritud Rullikute funktsiooni– kõik teisest kuni viiendal rullikul pidama jäävad sümbolid saavad laieneda ka teistele rullikutele.

the fortune pig slot review

Cash Respins boonus– kolme respinni saamiseks peab mänguväljal korraga pidama jääma vähemalt 5 punase rahakoti ikooni. Iga uue rahakoti sümboli eest boonusvooru jooksul algab voor kolme respinniga uuesti. Kui respinnid on ära kasutatud, liidetakse kõigi rullikute pidama jäänud rahakottide väärtused kokku ning nii kujunebki boonusvooru võidusumma. Kui respinnide ajal jääb rullikutele pidama Fortune Pig wild, kaotab see mänguväljalt kõik rahakotid ära, et teha ruumi uutele.


– KOKKUVÕTE

“The Fortune Pig” viib su just õigesse peomeeleollu lõbusate ikoonide ja laheda taustamuusikaga. Tasuta spinnide voor sünkroniseeritud rullikute ja tulus respinnide boonus lisavad mängule veelgi sarmi juurde. Cash respinnid voorus saad võita tehtud panuse väärtuse tagasi 801 kordselt.

Meeldiks mängida iSoftBet slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

iSoftBet 96.00% 12. Jun 2020
gold digger slot

Gold Digger

iSoftBet 96.01% 17. Oct 2019
lost boys loot slot

Lost Boys Loot

iSoftBet 95.99% 17. Apr 2020
euphoria slot

Euphoria

iSoftBet 96.05% 20. Feb 2020
fishin for gold slot

Fishin for Gold

Näita rohkem