Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 95.14%
Loodud: 30/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €500
  • Võimalik võit: kuni 1,250,000 mündid

The Flash ülevaade

the flash slot playtech

Pane ennast proovile tipptasemel “The Flash” mängul, mille loojaks on Playtech-nimeline slotimängude tootja. Sloti tegemisel on inspiratsiooni saadud tuntud DC Comics koomiksitest ning sellel on viis rullikut 50 võiduliiniga. Boonustest pakub mäng wild-asendussümboleid ja tasuta spinnide vooru, millel saad pakkuda, kas rullikutel jääb pidama The Flash või Reverse-Flash sümbol. “The Flash” mängul on ka neli kasvava võidusummaga jackpotti. Panuseid saad teha alates 50 sendist 500€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“The Flash” mängu kujundus ei paista silma millegi erakordselt erilisega. Sloti taust on pandud aga lahedalt liikuma ja rullikutel kohtad tavapäraseid A, K, Q ja J sümboleid koos erinevate superkangelastega, keda iseloomustab üleloomulik kiirus. Veel võid peale sattuda kahte tüüpi mängu logodele- The Flash ja Reverse-Flash. Valge taustaga “The Flash” on kõige tulusam ikoon, mis maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 40-kordselt, kui saad neid võiduliinis viis.

the flash slot screen

“The Flash” on ka wild-asendussümboliks ning see võib pidama jääda rullikutel 2, 3, 4 ja 5. Wild asendab kõiki teisi sümboleid peale scatterite.


– BOONUSED

Mistahes spinni ajal võib käivituda Random Wild funktsioon. Nagu nimigi vihjab, lisab see boonus mänguväljale wilde ja suurendab nii sinu šansse moodustada võiduliin.

Battle boonus läheb lahti, kui mänguväljal jääb korraga pidama viis “The Flash” või “Reverse-Flash” scatter sümbolit. Boonusvoor algab sellega, et pead arvama, kes võidab lahingu. Seejärel näed rullikute kohal viite boonuspreemiat, mis võivad tehtud panuse väärtusest pakkuda ka kuni 100-korda suuremaid võite. Selles voorus korrutatakse kõik võidud viiega.

the flash slot review

DC Super Heroes Jackpot – jackpoti võitmise võimalus võib avaneda mistahes spinni järgselt. Boonusvoorus saad valida kahekümne kongi vahel, millest igaühte on peidetud roheline, sinine, kollane või punane energiapallike. Jackpoti võidad siis, kui kõik jackpoti võitmiseks vajalikud energiapallid on välja tulnud. Võita saad Mini-Jackpoti, Minor-Jackpoti, Major Jackpoti ja kõige suurema Grand Jackpoti.


– KOKKUVÕTE

“The Flash” ei ole välimuse poolest sama külgetõmbav kui DC Comics slotimängude seeria teised mängud nagu “Wonder Woman” ja “Suicide Squad”, kuid selle lihtsuses on oma võlu. Kui suudad kogu mänguvälja täita väärtuslike “The Flash” sümbolitega, ootab sind tehtud panuse väärtusest 2000-korda suurem võit. Kui sama juhtub “Battle” boonuse ajal, siis võid võita veel rohkem!

Teised populaarsed slotid pakkujalt Playtech

Näita rohkem

Kus saad mängida Playtech slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 20 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

bet365 kasiino website screen
Uue mängija boonus 100% kuni €50

Bet365 Kasiino

www.bet365.ee