Big Time Gaming (BTG) Logo
Pakkuja: Big Time Gaming (BTG)
RTP: 96.65%
Loodud: 14/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 72,000 mündid
Kus saad mängida Big Time Gaming (BTG) slotikaid

The Final Countdown ülevaade

“The Final Countdown” on muusikateemaline mäng, mis paneb liblikad kõhus lendama igal melomaanil. Lisaks mõnusale taustatümakale võid hea õnne korral võita ka paraja portsu taskuraha. Selle sloti loojaks on Big Time Gaming-nimeline mängulooja ja inspiratsiooniks on võetud legendaarsete kaheksakümnendate megahitid. Püüa võite 6×4 mänguväljal 4096 erineva võiduliiniga.

See natuke futurislikku stiili viljelev mäng pakub lisaks tavavõitudele Kloonivaid Rullikuid, Wild-asendussümboleid, Kloonitavaid Võidukordaja Wilde ja tasuta spinne. Ahhetama paneva jackpoti väärtus on valitud mündi väärtusest 36 000 suurem summa. Jackpotile saad käpa peale panna kahes unikaalses boonusvoorus.


– PANUSTAMINE JA SÜMBOLID

Mängul saad panuseid teha alates 0,20€-st kuni 20€ni spinni kohta ja võite saad iga kord, kui reastad järjestikkustel rullikutel kolm või enam sama sümbolit. Wild-asendussümboliks on seksikas blondiinist salaagent ning loomulikult asendab see võiduliinides kõiki teisi sümboleid(välja arvatud Scatterit).

Ülejäänud sümbolid on samuti temaatilised, kuid nende väärtus kõigub. Näiteks kaardimängu ikoonid on pisut madalama väärtusega kui erinevad juveelisümbolid. Kui tahad saada tehtud panuse väärtusest 25 korda suuremat võitu, siis oota võiduliinis ära kuus lillakat juveeli.

Tasuta spinnide voor – “The Final Countdown” tasuta spinnide voor läheb käima, kui saad rullikutel korraga vähemalt kolm Scatter-sümbolit. Saad ka valida, kas kaheksa Countdown tasuta spinni koos 2×2 mänguvälja katvate Rändavate Wildidega või viisteist Venus tasuta spinni Kloonitavate Rullikutega.


– KOKKUVÕTE

Tõeliselt plahvatusohtlik “The Final Countdown” tõstab adrenaliinitaseme lakke ja naelutab arvutiekraanide ette kõik rokimehed ja naised. Mängul on futuristlik kujundus ja huvitavad boonusfunktsioonid.

Meeldiks mängida Big Time Gaming (BTG) slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Big Time Gaming (BTG) 96.64% 6. Nov 2019
millionaire mystery box slot

Millionaire Mystery Box

Big Time Gaming (BTG) 96.82% 4. Apr 2018
extra chilli megaways slot

Extra Chilli

Näita rohkem