Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 96.08%
Loodud: 23/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €10
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid
Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

The Equalizer ülevaade

the equalizer slot red tiger

Kui kuulsime “The Equalizer” nimelisest mängust, arvasime, et tegu võib olla 1980. aastatest pärit draamaseriaaliga. Kahjuks Edward Woodwardist ja teistest vaataja lemmikutest pole siin jälgegi. “The Equalizer” on tegelikult hoopis suureneva mänguväljaga slotikas, mille võiduliinide arv varieerub viieteistkümnest kuuekümneni ja rullikute arv viiest seitsmeni. Võid sattuda paigalejäävate Wildide peale ja käivitada tasuta spinnide vooru, millel samuti wildid jäävad omale kohale kuni boonusvooru lõpuni. Panuseid saad teha 10 sendist 40 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“The Equalizer” slotil on neoonvärvides kujundus, mis tekitab tunde nagu oleksid sattunud üheksakümnendate diskosaali. Rullikute taga laiub aga hoopis moderne tulevikulinn. Mänguväli on viie rulliku ja nelja reaga ning pakub ka viitteist võiduliini.

the equalizer slot screen

Sümboliteks rullikutel on kaardimasti ikoonid pluss tähekesed, bar’id, täringud ja teemantid. Kõige väärtuslikum sümbol on aga kollane sportauto. Kui saad neid 3, 4, 5, 6 või 7, saad tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 9-, 18-, 36-, 72- ja 150-kordselt.


– BOONUSED

Tavamõõtudes mänguväli võib paisuda hoopis suuremaks ja pakkuda ka kuni kuuest sümbolist koosnevaid võiduliine. Selleks peab käivituma “The Equalizer” funktsioon, mis paisutab mänguvälja 7×6-suuruseks. Mängu tavarežiimil võid suurenenud mänguvälja nautida ainult ühe spinni ajal. Mängul on loomulikult ka wild, mis võib samuti paisuda ja muuta kuni kuus sümbolit samuti wildideks.

Tasuta spinnide voor – kolm tasuta spinnide sümbolit käivitab tasuta spinnide vooru kümne priispinniga. Kui nüüd hakkab wild paisuma, siis jäävad kõik wildid oma kohtadele kuni tasuta spinnide vooru lõpuni. Kui näed +spin- kujutisega scattereid, siis need annavad sulle ühe lisaspinni juurde.


– KOKKUVÕTE

“The Equalizer” teema ja kujundus võib tekitada pisut segadust, sest sellel on ühendatud nii neootuledes retro kui ultramoderne linnapilt. Mäng ei paku ehk nii palju äktšionit kui kaasaegsemad MegaWays-mängumootoriga slotid, kuid olukorda mitmekesistavad paisuvad rullikud. Tasuta spinnide voorus lisandub hulgaliselt võiduliine ja wildid jäävad oma kohale kuni boonusvooru lõpuni. Tegemist on volatiilse mänguga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 10 000-kordselt.

Meeldiks mängida Red Tiger Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Red Tiger Gaming Slotid 94.68% 1. Dec 2020
jingle bells power reels slot

Jingle Bells Power Reels

Red Tiger Gaming Slotid 94.70% 17. Oct 2020
thors vengeance slot

Thor’s Vengeance

Red Tiger Gaming Slotid 95.66% 15. Sep 2020
lord of the wilds slot

Lord of The Wilds

Red Tiger Gaming NetEnt 96.00% 23. Jul 2020
gonzos quest megaways slot red tiger

Gonzo’s Quest Megaways

Näita rohkem