Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.51%
Loodud: 05/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 675,000 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata The Dog House videot

The Dog House ülevaade

the dog house slot pragmatic

Kas oled kunagi mõelnud, mida su koer teeb ronides oma turvalise kuudi varju? Pragmatic Play-nimeline mängulooja usub, et suudab sellel küsimusele vastuse leida pakkudes sulle “The Dog House” nimelist slotti. Mängu värvilised rullikud varjavad enda taga väärtuslikke võidukordajaga wilde ja tasuta spinne. Kõlab huvitavat? Loe edasi ja saad teada, kuidas rohkem võita!


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“The Dog House” mänguväli on viie rulliku ja kolme realine. Võiduliine on kakskümmend ja kogu äktsion toimub puidust kokku klopsitud koerakuudis. Taustal näed teemaga hästi kokku minevat unise äärelinna-stiilis tehtud kujundust.

the dog house slot screen

Väärtuslikumad sümbolid on temaatilised koerade ikoonid, kaelarihm ja kont. Väiksemaid võite võid saada 10, J, Q, K ja A kaardipakist tuttavate ikoonidega.

Wild sümbol on kuudi kujutis ja see võib pidama jääda rullikutel kaks, kolm ja neli. Nagu ikka, asendab see kõiki teisi sümboleid ja aitab nii moodustada võiduliine. Iga kord, kui moodustad wildi abil võidu, saad neljakordse võidukordaja. Boonussümboliteks on juveelidega kaunistatud käpajälg.


– TASUTA SPINNIDE VOOR

Tasuta spinne saad igal korral, kui mänguväljal jääb korraga pidama kolm käpajälje boonussümbolit. Kui boonusvoorus kohtad wilde, jäävad need oma kohale kuni boonusvooru lõpuni.


– KOKKUVÕTE

“The Dog House” on laheda maaähedase teemaga ning pakub värvilisi rullikuid põnevate sümbolikujundustega. Tasuta spinnide vooru teevad eriti tulusaks võidukordajaga wildid, mis jäävad oma kohale ja lisaks paisutavad su võidud mitmekordseks.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Slotid 96.52% 15. Feb 2018
aztec gems slot

Aztec Gems

Pragmatic Play Slotid 96.64% 11. May 2021
cash elevator slot

Cash Elevator

Pragmatic Play Slotid 96.51% 4. May 2021
phoenix forge slot

Phoenix Forge

Pragmatic Play Slotid 96.56% 8. Apr 2021
hot fiesta slot

Hot Fiesta

Näita rohkem