iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 95.81%
Loodud: 05/10/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3×3(x2)
  • Panuse suurus: €0.50 – €50
  • Võimalik võit: kuni 300,000 mündid

Vaata The Dalai Panda videot

The Dalai Panda ülevaade

the dalai panda slot

The Dalai Panda on 2018 aasta sügise hittmäng, mis tuli välja iSoftBeti Aasia-teemaliste slotimängude seerias. Kasutusse on läinud uuenduslikud lahendused, näiteks kaks 3×3 mänguväli 27 võiduliiniga võib sujuvalt muutuda suureks 6×3 mänguväljaks 729 võiduliiniga. Mängijad saavad tuttavaks tasuta spinnide pangaga, võimalusega võita mistahes suur hulk tasuta spinne vürtsitatud ekstra-wildide, võidukordajate ja rulliku kõigile väljadele laienevate wildidega. Loe edasi ja avasta The Dalai Panda jackpott suurusega kuni 300 000 mündi väärtus.

The Dalai Panda mäng erineb selle poolest, et leiad eest kaks eraldi mänguvälja, mõlemal 27 võiduliini jaotatud 3×3 rullikutele. Kui tekib võimalus võtta suur võit, lükkab majesteetlik Dalai Panda kaks mänguvälja kokku ja tõstab nii võiduliinide arvu 729ni. Kui väikestel eraldi laudadel võidad ainult vasakult parmale, siis suurel laual võidad lisaks ka paremalt vasakule võiduliine moodustades. Suurim võimalik võit küündib 300 000 mündi väärtusega võrdse summani.

the dalai panda slot screen

Sümbolid pärinevad idamaade kultuurist ning nendeks on ahv, lind, bambus ja teised. Wild sümboliks on bambuse ikoon, mis aitab moodustada võiduliine asendades mistahes teisi sümboleid peale Yin ja Yangi, mida vajad The Dalai Panda boonusmängude käivitamiseks. Peale igat võidukat spinni lisandub Tasuta Spinnide Panka 1 lisakeerutus.


BOONUSED

Tasuta spinnide arvu näed Tasuta Spinnide Pangas ning spinne saad, kogudes rullikutel mistahes asukohaga 3 või enam boonussümbolit. Selles voorus jagab Dalai Panda heldelt nii ekstra-Wilde, laienevaid Wilde kui ka 2-kordset võidukordajat. Maakeeli öeldes võid saada juhusliku arvu wilde, mis paisatakse rullikutele laiali või kaetakse üks rullik täielikult laienevate wildide poolt. Need boonused kasvatavad sinu võiduvõimalusi märgatavalt.

the dalai panda slot screen

Mängi The Dalai Pandat päris-või mänguraha peale vastavalt oma kogemustele ja panustamisstrateegiale.

Teised populaarsed slotid pakkujalt iSoftBet

Rohkem infot

Kus saad mängida iSoftBet slotikaid

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee