Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 94.30%
Loodud: 09/04/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata That’s Rich videot

Mängi That’s Rich demo versiooni tasuta

That’s Rich ülevaade

thats rich slot playngo

That’s Rich on viie rulliku ja kümne võiduliiniga mäng Play ‘n GO nimeliselt kasiinomägude loojalt. Panuse suuruseks saad sättida kümnest sendist 100 euroni keerutuse kohta ja panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 10 000 kordselt. Mängule on antud eriti luksuslik kujundus ja võid kasu lõigata nii sama rulliku kõigile väljadele laienevatest wildidest kui ka väärtuslikust kuni kahekümneni ulatuvast võidukordajast.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

That’s Rich on luksuse ja jõukuse teemaline mäng, mis sätitud standardsele 5×3 positsioonidega mänguväljale. Võiduliine jagub sellele slotile kümme ning võidu noppimiseks vajad vähemalt kolme sama sümbolit järjestikkustel positsioonidel.


– BOONUSED

That’s Rich mängul on kolm erinevat boonusvooru. Lisaks sama rulliku kõigile väljadele laienevatele wildidele võid peale sattuda ka Win Spins ja Wild Win Multiplier funktsioonidele.

Naise pildiga wild asendussümbol võib pidama jääda kõigil viiel rullikul ja kui nii juhtub, laieneb see sama rulliku kõigile väljadele, millel see pidama jäi.

thats rich slot screen

Win Spins tähendab, et kui korraga ilmub välja vähemalt kolm tähekesega kaunistatud trofeed, saad viis tasuta keerutust. Kui saad nende mänguvoorude ajal veel trofeesid, teenid iga boonussümboli eest kaks priispinni lisaks.

Hea uudis on, et wildidele laienevad ka kasulikud võidukordajad, mis võivad kerkida ka kuni kahekümneni.


– KOKKUVÕTE

That’s Rich on jõukuse ja kuulsuse teemaline mäng, millel saad aimu, kuidas elavad rikkad ja ilusad. Mäng näeb hea välja ja võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 10 000 kordselt. Kui sulle meeldib luksuslik elu, proovi kindlasti ka NetEnti Mega Fortune nimelist mängu, mis kuulub maailma populaarsemate jackpotislottide hulka.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem