Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 94.20%
Loodud: 12/03/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €1,000
  • Võimalik võit: kuni 2,000 mündid

2CUC-WHoFfI

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Testament videot

Mängi Testament demo versiooni tasuta

Testament ülevaade

testament slot playngo

Testament on Ameerika raske roki teemaline mäng, mille loojaks on Play n GO ja mis pakub meelelahutust 5 rulliku ja 243 võiduliiniga. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 100 euroni keerutuse kohta ning hea õnne korral tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 20 000 kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Testament mängul kohtud kurjade rokipeerudega, kes nalja ei mõista. Californiast pärit bändi üks kuulsamaid albumeid oli 2012. aasta “Dark Roots of Earth” ja ka mänguväljal näed gooti stiilis kirikuid koos stiliseeritud A, K, Q, ja J sümbolitega.

testament slot screen

Kõik väärtuslikumad sümbolid on teemaga haakuvad ning nendeks on kilbid, luukered, libahundid, vampiirid ja pealuud. Neist viimane maksab kõige rohkem, sest kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 2,5, 5 ja 12,5 kordselt. Sellele lisaks võib pealuu mistahes ajal muutuda wild asendussümboliks.

Rokiteemaline deemoni sümbol on mäng wild ning nende eest saad tehtud panuse tagasi 3, 6 ja 15 kordselt, kui suudad võiduliini kombineerida 3, 4 ja 5 wildist.


– BOONUSED

Testament mängul on hulgaliselt boonusfunktsioone, mida eelnevalt juba pisut tutvustasime. Selleks, et boonusvoore lahti lukustada vajad aga vähemalt kahte scatter sümbolit, mille tunned ära Dark Roots of Earth albumi kaanepildi järgi.

Testament Spins boonusvoorus saad teha kolm keerutust ilma oma raha sisse panemata ning kõik välja ilmuvad wildid jäävad oma kohale kuni boonusvooru lõpuni.


– KOKKUVÕTE

Testament on volatiilne mäng, mis ühildub nii iOS, Android kui ka teiste levinumate mobiiliplatvormidega. Boonustest hakkavad silma paigalejäävad wildid, laienevad wildid ja võimalus võiduliinide arvu kasvatada ka kuni 2400 peale.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem