Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 95.76%
Loodud: 21/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €2,500
  • Võimalik võit: kuni 6,000,000 mündid

Terminator Genesys ülevaade

terminator genisys slot playtech

Playtech toob mängijatele koju kätte veel rohkem elamusi “Terminaatori” filmidest. “Terminator Genesys” on 2015. aasta menuki põhjal tehtud mäng, millel peategelaseks pisut vanemaks saanud musklimees. Lisaks kohtud ka kuulsa filmi kõigi teiste tegelastega.

“Terminator Genisys” mängul on viis rullikut ja võite püüad mängu 25 võiduliinil. Võiduvõimalusi kasvatavad wild-asendussümbolid, võidukordajad, tasuta spinnide- ja boonusvoor. Maksimaalset võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 5000-kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Nagu juba öeldud, on mängu kujundus ja eriefektid tehtud kõik Terminaatori filmi põhjal. Arnold on küll vanemaks saanud, kuid pole oma võimeid kurikaelu taltsutada kuhugi kaotanud.

terminator genisys slot screen

Playtechi poolt on kõik boonused tehtud filmiga hästi haakuvateks niisamuti ka ikoonid rullikutel. Sümboliteks on näitlejate pildid, vintpüssid, kiibid, kindad ja kaisukarud.


– BOONUSED

Kuna tegemist on popi filmi põhjal tehtud mänguga, siis loomulikult ei puudu “Terminator Genesys” slotilt ägedad boonused. Elu teevad põnevaks mitut tüüpi boonused wild-asendussümbolitega ja kaks erinevat tasuta keerutuste vooru.

Ainult Wildidest moodustunud võiduliin toob sulle tehtud panuse väärtuse tagasi kahesaja kordselt. Veelgi sagedamini on see aga abimeheks, kui võiduliinis vaja mõnda teist sümbolit asendada. Tasuta keerutuste voorus pakub wild kuni viiekordseid võidukordajaid.

Mistahes mängu hetkel võib käima minna Car Chase boonusmäng, kus saad Kyle’i ja Sarahit aidata T-1000 eest põgenemisel. Vali üks vaenlase robotitest ja saad preemiaks võidukordaja või respinni.

Tasuta spinne on kahte tüüpi- 1984. aasta versioon pakub 10 priikeerutust ja kahe-kuni viiekordseid võidukordajaid paigalejäävate wildidega. 2017. aasta versioonil saad samuti 10 tasuta spinni, nüüd aga tuleb mängu eriline halogeenprojektor, mille aktiveerumisel täidab see ühe rulliku paigalejäävate wildidega, mis jääb selliseks kuni saavutad rahavõidu.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Playtech

egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

Näita rohkem

Kus saad mängida Playtech slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

bet365 kasiino website screen
Uue mängija boonus 100% kuni €50

Bet365 Kasiino

www.bet365.ee