Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.10%
Loodud: 01/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 2,500,000 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid

Temple Stacks ülevaade

temple stacks slot yggdrasil

Temple Stacks: Splitz on Yggdrasil Gaming nimelise kasiinomängude tootja slotikas, mis viib mängija tagasi asteekide impeeriumi aegadesse. Hoia silmad lahti, et tabada väärtuslikke wild asendussümboleid, mis aitavad sind ka tulusasse tasuta spinnide vooru. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 100 euroni spinni kohta ja boonusvoorus võib võiduliinide arv kasvada ka kuni 248 832 peale.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Temple Stacks: Splitz on Yggdrasil Gaming mänguloojale omaselt tehtud toretseva väljanägemisega. Eredavärviline mulje on saavutatud džunglikeskkonna kujutamisega samal ajal kui meeleolu loob meloodiline taustamuusika. Rullikutel näed temaatilisi asteekide stiilis kujundatud loomi ja väärtuslikemaid kalliskivide ikoone.

temple stacks slot screen

Punane juveel maksab sealjuures suurimaid võite pakkudes tehtud panuse väärtusest 1, 1,5, 2 ja 2,5 korda suuremaid võite, kui saad neid võiduliinis 2, 3, 4 või 5. Temple Stacksil on 243 erinevat võiduliini.


– BOONUSED

Yggdrasil Gaming on antud mängul kasutusele võtnud täiesti uue ja unikaalse Splitz tehnoloogia, mis tähendab, et välja võib ilmuda hulk “müstilisi” sümbolite kogumeid, mis omakorda on võimelised poolduma kuni üheksaks samaks ikooniks. Mis veelgi ägedam- kõik rullikud, millel on samad sümbolid, kasvatavad võiduliinide arvu, mis võib kasvada ka kuni 59 049 peale ja boonusvoorus koguni 248 832 peale.

Kolme või enama tasuta spinnide sümboli abil pääsed tasuta keerutustega boonusvooru nii, et wild boonussümbolid jäävad oma positsioonidele tehes võiduliinide moodustamise lihtsamaks. Olenevalt boonusvooru käivitanud ikoonide arvust, saad tehtud panuse väärtuse tagasi ka kuni sajakordselt.


– KOKKUVÕTE

Temple Stacks: Splitz sarnaneb paljuski Megaways-tüüpi mängudele, kus saad järjestikkuseid võite. Nüüd on aga võidu võtmeks erilised “Splitz” müstilised sümbolid, mis poolduvad ja kasvatavad nii võiduliinide arvu. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 25 000 kordselt.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem