NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.03%
Loodud: 21/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €250
  • Võimalik võit: kuni 21,870 mündid

Vaata Temple of Nudges videot

Mängi Temple of Nudges demo versiooni tasuta

Temple of Nudges ülevaade

temple of nudge slot netent

“Temple of Nudges” on 5 rulliku ja 243 võiduliiniga mäng Net Entertainment mängude loojalt. Vali oma panuse suuruseks alates 25 sendist 250€ni spinni kohta ja naudi seda müstilist asteekide teemalist slotti kas arvutis või mistahes nutiseadmes. Boonustest on kõige tulusamad Nudge-funktsioon ja respinnid, mis kombineerituna toovad sulle eriti suure rahapreemia. Alusta iidse templi aaretejahti kohe praegu!


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kujunduse poolest on “Temple of Nudges” täitsa kena- sügaval džunglis siristavad linnukesed ja langevad lehed ilma mingit ohtu ennustamata. Sümbolid rullikutel on tehtud kivist ja nendeks on madalalt tõusvad päikesed, tornid, linnud, puumad, ahvid, laiskloomad ja maod. Neist väärtuslikem on puuma, mis võiduliinis 3, 4 või 5 esinedes maksab tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 3, 6 ja 9 kordselt.

temple of nudges slot screen


– BOONUSED

Nudge-boonus – peale igat võitu nihkuvad rullikud ühe koha võrra allapoole pakkudes nii võimalust moodustada uus võiduliin. See jätkub seni kuni ühtegi uut võiduliini ei moodustu.

Re-Spin boonus – kõik sümbolid, mis on samad kui võiduliini moodustanud sümbolid, jäävad oma kohale ning ülejäänud sümbolid lähevad uuele ringile. Respinnide boonus käivitub siis, kui võiduliini moodustanud sümboli peale ilmub Re-Spin märk.

temple of nudges slot review

Nudge boonus ja respinnide boonus võivad käima minna vabalt ka samaaegselt ja iga spinni ajal võid sattuda võidukordaja peale.


– KOKKUVÕTE

“Temple of Nudges” on madalamapoolse volatiilsusega slotimäng, millel tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita kuni 87,47 kordselt. See ei ole just teab mis suur võidupotentsiaal ja ka tasuta spinnide vooru kui sellist ei eksisteeri. Sellegipoolest on tegu hea väljanägemisega mänguga, mis algaja jaoks võib olla just sobiv väljakutse.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

SOON happy panda slot

Happy Panda

SOON cashomatic slot

Cashomatic

SOON grand spinn slot

Grand Spinn

SOON ozzy osbourne slot

Ozzy Osbourne

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid