Quickspin Logo
Pakkuja: Quickspin
RTP: 96.70%
Loodud: 25/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €100
  • Võimalik võit: kuni 200 mündid

Vaata Tales of Dr. Dolittle videot

Tales of Dr. Dolittle ülevaade

tales of dr dollitle slot quickspin

“Tales of Dr Dolittle” on 5 rulliku ja 25 võiduliiniga mäng Quickspin-nimeliselt mänguloojalt. Teemaks on natuke peast põrunud doktor, kes oskab muuhulgas ka loomadega rääkida. Boonustest on mängijale abiks respinnid, võidukordajad ja tasuta spinnide voor, kus iga spinni ajal on võidukordaja garanteeritud. Panuseid saad teha alates 25 sendist 100€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Dr. Dolittle on Quickspin mänguloojale üsna iseloomulik – taustal tümpsub kaasaegne tümakas ja Dr Dolittle maja on sätitud kenasti mere taustale künka otsa. Stiililt multika moodi tehtud mängul on sümboliteks A, K, Q, J ja 10 kaardimängu ikoonid, lisaks kikilipsu kandev bulldog, ühe silmaga papagoi, prillidega hobune ja Dr Dolittle ise. Doktor on kõige väärtuslikum sümbol makstes tehtud panuse väärtuse tagasi kahekordselt, kui saad neid võiduliinis viis.

tales of dr dollitle slot review


– BOONUSED

Boonuseid on “Tales of Dr Dolittle” mängul kolm. Moodusta võiduliin ja saad proovida mängida respinnidega. Kõik võiduliini moodustanud sümbolid jäävad oma kohale ja ülejäänud lähevad uuele ringile. Kui uued sümbolid moodustavad uue võiduliini, lähevad ka need “lukku” ja ülejäänud uuele ringile. See jätkub kuni uusi võiduliine ei moodustu.

Mängul on ka tulus “Multiplier Wild” boonus– iga võidukordajaga wild sümbol, mis on osa võiduliinist, mitmekordistab su võidud: ühe wildiga võit pakub sulle kahekordset võidukordajat. Kahe wildiga võit pakub sulle kolmekordset võidukordajat. Kolme wildiga võit pakub sulle neljakordset võidukordajat. Nelja wildiga võit pakub sulle viiekordset võidukordajat.

tales of dr dollitle slot screen

Tasuta spinnide boonus, käivitub, kui saad mänguväljal korraga kolm või enam scatterit. Alustad kümne tasuta spinniga ja iga spinn garanteerib sulle vähemalt ühe võidukordajaga Wild sümboli. See tähendab, et võid iga spinniga teenida oma võidule kuni viiekordse võidukordaja.


– KOKKUVÕTE

“Tales of Dr Dolittle” on huvitava disainiga tehtud slott, mis sobib ka algajamale mängijale. Samas on sellel korralik võidupotentsiaal- näiteks, kui täidad mänguvälja Dr Dolittle’i ja võidukordaja Wildidega, saad tehtud panuse väärtuse tagasi 250 kordselt. Ka respinnide voorus võib asi päris põnevaks minna kuna võid sama raha eest saada järjestikkuseid võite.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Quickspin

Näita rohkem

Kus saad mängida Quickspin slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

slots.io website
UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Slots.io Kasiino

www.slots.io

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

tonybet kasiino veebileht
Tasuta 10 keerutust ja €5!
Boonus 100% kuni €200 + 50 spinnid!

TonyBet Kasiino

www.tonybet.ee

maria kasiino website screen
Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!

Maria Kasiino

www.mariacasino.ee