Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 94.20%
Loodud: 28/10/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 6,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Tales of Asgard – Lokis Fortune videot

Mängi Tales of Asgard – Lokis Fortune demo versiooni tasuta

Tales of Asgard – Lokis Fortune ülevaade

Tales of Asgard: Loki’s Fortune on üks paljudest mängudest, mis toob mängija ette Norra viikingite ajastu parimad palad. Kõikvõimas Thor on valmis üle võtma trooni, kuid tema salakaval vend asjade sellise käiguga nõus pole.

Tales of Asgard: Loki’s Fortune on PlayNGo nimelise mängustuudio slotikas, mis räägibki loo viikingite omavahelisest madinast. 5×5 positsioonidega mänguväljal on 3,125 võiduliini. Poolita müstilisi ikoone ja viimane number võib kasvada ka kuni 100,000 peale.

Tales of Asgard: Loki’s Fortune mängul on võimalikud tehtud panuse väärtusest kuni 20,000 korda suuremad võidud. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 100 euroni mänguvooru kohta.


Mängu ülesehitus ja teema

Tales of Asgard: Loki’s Fortune mängul tuleb võidu saamiseks tabada vasakult paremale järjestikkustel rullikutel vähemalt kolm sama sümbolit. Kasumlikkus jääb keskmike hulka, kuid volatiilsus on ikka Play‘nGO stuudiole omaselt kõrge.

tales of asgard lokis fortune slot screen

Tales of Asgard: Loki’s Fortune pakub kuhjaga visuaalset silmailu. Möll läheb lahti palee kambris ja kogu kujundus meenutab nagu mõnda teleseriaali. Sümbolitest on hinnalisemad loomapildid ja kaks Thori ikooni.


Boonused ja lisad

Asjale lisab vürtsi kolm Loki kordajat, mis käivituvad täiesti juhuslikult. Lisandub kolm asendussümbolit garanteeritud võiduga. Kui veab ja müstilised sümbolid muutuvad poolduvateks ikoonideks, võid vabalt pääseda tasuta keerutuste ligi. Alternatiiv on tabada korraga vähemalt kahte hajasümbolit.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem