BetSoft Gaming Logo
Pakkuja: BetSoft Gaming
RTP: 96.08%
Loodud: 29/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 4,500 mündid

Vaata Take the Bank videot

Take the Bank ülevaade

take the bank slot betsoft

Betsoft Gaming mängulooja uusim pangaröövi teemaline mäng Take the Bank lisab argipäeva igavusse kamaluga adrenaliini. Betsoftil on teisigi äärmiselt õnnestunud slotikaid ning “Take the Bank” pole mingi erand. Pangarööv on alati hea teema pakkudes palju põnevust ning operatsiooni edukus sõltub ainult sinust endast. Samal ajal koged rohkelt lõbu ja tipptasemel meelelahutust.

take the bank slot screen

“Take the Bank” on keskmise volatiilsusega mäng, millel võite kombineerid 5×3 positsioonidega mänguväljal 75 võiduliiniga. Panuse suuruseks saad sättida 20 sendist 20 euroni spinni kohta ja kui hästi läheb, võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 225-kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kui mõtled mängul lisaks lõbutsemisele ka natuke raha kokku lükata, siis proovi kombineerida võiduliine röövlite, politseiauto ja teemantite sümbolite abil või kui oled eriti ambitsioonikas, siis ka jackpoti ikoonidega. Keskmise suurusega võite teenid kullakangide, rahatähtede, turvauste ja pommi ikoone kombineerides. Pisut väiksemate võitudega võid arvestada, kui reastad samu kaardimängust tuttavaid sümboleid.


– BOONUSED

“Take the Bank” võib kõlada nagu mõni tavaline pangaröövi teemaline mäng, kuid boonusfunktsioonid ja lisad teevad selle siiski teistest omasugustest märka erilisemaks. Hea näide on Õhkavad Wild asendussümbolid, mis tulevad mängu peale igat kümmet tehtud spinni.

Röövli pildiga sümbolid muutuvad Wild pommideks ja plahvatavad peale kümne mänguvooru läbimist tekitades soodsa olukorra uute võiduliinide moodustumiseks.

Kui mõlgutad mõtteid kasiino kulul spinnimisest, siis tuleb appi tasuta keerutustega boonusvoor 15 priikeerutusega. Proovi saada vähemalt kolm politseiauto scatter ikooni keskmistel rullikutel ja pool võitu ongi põhimõtteliselt käes.


– KOKKUVÕTE

“Take the Bank” toob mängija ette pisut ebatavalisema boonuste valiku kui teised analoogsed pangaröövi teemalised mängud. Betsoftile omane tipptasemel graafika ja võimalus võita jackpot teevad sellest kahtlemata proovimist vääriva sloti.

Teised populaarsed slotid pakkujalt BetSoft Gaming

Näita rohkem

Kus saad mängida BetSoft Gaming slotikaid

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee