ELK Studios Logo
Pakkuja: ELK Studios
RTP: 96.10%
Loodud: 11/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×4
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid

Vaata Tahiti Gold videot

Tahiti Gold ülevaade

tahiti gold slot elk studios

“Tahiti Gold” on kuue rulliku ja 4096 võiduliiniga ELK Studios-nimelise mängulooja slotikas, milles panuseid saad teha alates ühest eurost saja euroni spinni kohta. Kujundus on tehtud lahedalt lõunamaises stiilis ning meeleolu loob lainetav Vaikne Ookean, mis laksub mahedalt vastu vulkaanilise saarekese kaldaid. “Tahiti Gold” on sarnane sama mängulooja teisele “Ecuador Gold” nimelisele slotile selle vahega, et Tahitil on kaks uut boonust ning maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita 5000-kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Nagu juba öeldud, leiab tegevus aset üksikul saarekesel. “Ecuador Gold” mängust tuttav seikleja Kane on saabunud Ecuadorist ning on nüüd saanud põlisrahvaste valitsejaks omaloodud kuningriigis. Mõlemal pool rullikuid on uhked sambad ning sümboliteks erinevad märgid ja loomad.

tahiti gold slot screen

Lisaks kolm maski ja Kane ise. Viimane on mängu väärtuslikem sümbol makstes tehtud panuse väärtuse tagasi 2-, 2,5-, 3- ja 3,5-kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt kolm, neli, viis või kuus.


– BOONUSED

“Tahiti Gold” on eriline selle poolest, et see kasutab “Suurte Sümbolite” funktsiooni. Mida see tähendab? Mäng algab ikka tavarežiimil, kuid aja möödudes märkad, et mänguvälja positsioonidele hakkavad langema standardsed-(1×1), super-(2×2), mega-(3×3) ja eepilised-(4×4) sümbolid. Need võivad maanduda, mistahes asukohtadel ja asendavad alati endast väiksemate sümbolite kobara.

Wild sümbol asendab võiduliinides kõiki teisi tavasümboleid ja aitab moodustada võidukombinatsioone. See ei asenda aga boonus-, Wild Forge- ega Eye of Tiki sümboleid. Mis aga eriti hea- tasuta spinnide voorus jäävad kõik wildid oma kohale kuni boonusvooru lõpuni.

Selleks, et tasuta spinnide vooru pääseda, vajad mänguväljal vähemalt kolme boonussümbolit. Olenevalt boonusvooru käivitanud sümbolite arvust võid teenida 10, 15, 20 või 25 tasuta spinni.


– KOKKUVÕTE

“Tahiti Gold” on kahtlemata mäng, mis tasub proovimist. See sarnaneb sama mängulooja “Ecuador Gold”-nimelisele slotile, aga lisandunud on Wild Forge ja Eye of Tiki boonusfunktsioonid. Tegemist on volatiilse mänguga, millel tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita kuni 5000-kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt ELK Studios

Näita rohkem

Kus saad mängida ELK Studios slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 20 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

maria kasiino website screen
Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!

Maria Kasiino

www.mariacasino.ee