Thunderkick Logo
Pakkuja: Thunderkick
RTP: 95.36%
Loodud: 29/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.1 – €100
  • Võimalik võit: kuni 1,000,000 mündid
Kus saad mängida Thunderkick slotikaid
BetSafe Kasiino Logo
  • Tervitusboonus kuni 100 tasuta spinni

Vaata Sword of Khans videot

Sword of Khans ülevaade

sword of khans slot thunderkick

Sword of Khans on Thunderkick nimelise slotimängude tootja mänguautomaat, mis pakub väljakutset viiel rullikul viiekümne võiduliiniga. Legendaarne mongoli imperaator Genghis Khan on slotimöllu keskmes ja tema abiga võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni 10 000 kordselt!

Esmalt pane paika aga just enda jaoks sobiv panustamise strateegia sättides spinni väärtuseks alates 10 sendist 100 euroni keerutuse kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Mongolite impeeriumi kujunemislugu on põnev teema ja miks mitte nautida seda siis tipptasemel kvaliteeti pakkuval mängul. Taustal on mäestike ahelik, mis samuti iseloomulik just Mongooliale ja rullikud raamitud traditsioonilise mongoli templi sisse. Näed lisaks A, K, Q, J ja 10 ikoonidele ka sõjapidamisega seonduvat lahingvarustust nagu kiivrid, kilbid ja peategelane Genghis Khan ise.

sword of khans slot screen

Vähemväärtuslike kaardimängu ikoonidega võid tehtud panuse tagasi võita kuni viieteist kordselt, temaatilistega aga koguni 250 kordselt.


– BOONUSED

Mõõga kujutis on samaaegselt nii wild kui ka scatter, mis tähendab, et lisaks võiduliinides teiste sümbolite asendamisele on see võimeline käima panema ka boonusvooru.

Olenevalt mõõgaga ikoonide arvust, saad tehtud panuse väärtuse tagasi kuni kahesaja kordselt ja 15 mängukorda kasiino kulul.

sword of khans slot freespins

Tasuta spinnidega boonusvoor on hea, sest selle ajal võib mistahes sümbol(välja arvatud mõõk) laieneda sama rulliku kõigile väljadele. Kui nii õnnestub mängijal moodustada võiduliin, saad tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni kolme kordselt.


– KOKKUVÕTE

Sword of Khans on Thunderkick nimelise mängutootja vahva slotikas, mis pakub nii rohkelt silmailu kui ka huvitavat boonusmängu. Võidukordajate abil võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 10 000 kordselt.

Meeldiks mängida Thunderkick slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Thunderkick Slotid 96.15% 12. May 2021
baron bloodmore slot

Baron Bloodmore

Thunderkick Slotid 94.14% 2. Oct 2020
crystal quest deep jungle slot

Crystal Quest: Deep Jungle

Thunderkick 96.15% 7. Jun 2020
beat the beast cerberus inferno slot

Beat the Beast: Cerberus Inferno

Thunderkick 96.13% 24. Apr 2020
pink elephants 2 slot

Pink Elephants 2

Näita rohkem