NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.71%
Loodud: 10/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.15 – €150
  • Võimalik võit: kuni 300,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Mängi Sweety Honey Fruity demo versiooni tasuta

Sweety Honey Fruity ülevaade

sweety honey fruity slot netent

Sweety Honey Fruity on kentsakas kombinatsioon puuviljadest ja Hiina kultuurist, mille loojaks NetEnt nimeline mängutootja. Tuttavad kasiinomängudes levinud sümbolid on kokku pandud uut tüüpi kaunistustega. Mängul on suur võidupotentsiaal isegi kui välimuse poolest ei jäta see kohe parimat muljet.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Sweety Honey Fruity” mänguväli on 5×3 positsioonidega nii, et võite saad 15 fikseeritud võiduliinil. Tavasümboleid kasutades võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 2000-kordselt; Wildide, võidukordajate ja tasuta spinnide abil võib see number kasvada ka märksa suuremaks.

sweety honey fruity slot screen

Nagu juba öeldud, on mängu disainis ühendatud puuviljasloti värskus paari Hiina kultuurist päris sümboliga. Näed rohkelt pildiga kaardi ikoone ja troopilisi puuvilju.


– BOONUSED

“Sweety Honey Fruity” slotil on kaks peamist boonusfunktsiooni. Esimene neist on Hiina märgi kujuga kuldne wild, mis asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid ikoone. Kõigi wildiga moodustatud võitude eest saad kaks korda rohkem raha.

Tasuta spinnide vooru panevad käima kõrgema väärtusega sümbolid. 3, 4 või 5 puuvilja sümbolit annavad kuni viis tasuta spinni. Kui oled juba boonusvooru pääsenud, saad selle taaskäivitada mistahes sümbolitega võiduliinide moodustamisel.

Ka tasuta spinnide voorus on kõik võidud kaks korda suuremad ja kui välja ilmub wild, kasvab võidukordaja juba nelja peale.


– KOKKUVÕTE

“Sweety Honey Fruity” on kvaliteetse graafikaga mäng, millel on nii võidukordajad kui ka tulus tasuta spinnide voor. Tegemist on pigem madala volatiilsusega mänguga, millel panuseid saad teha alates 15 sendist 150 euroni spinni kohta. Võid arvestada üsna sagedaste võitudega, kuid need ei pruugi olla kuigi suured.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem