Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.52%
Loodud: 27/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×5
  • Panuse suurus: €0.20 – €125
  • Võimalik võit: kuni 2,637,500 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata Sweet Bonanza videot

Sweet Bonanza ülevaade

sweet bonanza slot pragmatic play

Naudi sensatsioonilisi maitseelamusi Pragmatic Play ainulaadsel “Sweet Bonanza” slotil! See värviküllane mäng pakub mänguvälja kuue rullikuga ja tulusat “sümbolite raputust”, mis tekitab järjest uusi võiduliine. Sloti kulminatsiooniks kujuneb kindlasti tasuta spinnide voor, mis pakub lisaks kümnele priikeerutusele ka kuni sajakordset võidukordajat! Panuseid saad teha alates 20 sendist 125 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Sweet Bonanza” on iga magusasõbra unelm, mille värvide virvarr lööb pea täitsa segi. Kommidest ja maiustest koosnev maailm pakub rullikutel hulka puuvilja ja maiuste sümboleid, mille hulka kuuluvad banaanid, viinamarjad, melonid, õunad ja ploomid. Neist väärtuslikemad on rohelised-, sinised- ja lillad maiustused koos punase südamega.

sweet bonanza slot screen

Punane süda maksab tehtud panuse väärtuse tagasi kaheksakordselt, kui saad neid mänguväljal kaheksa või üheksa, kahekümne kordselt, kui saad neid 10 või 11 ja 40-kordselt, kui saad neid 12 või rohkem.


– BOONUSED

Peale iga võidu saavutamist toimub mänguväljal suuremat sorti maavärin- võiduliinis osalenud sümbolid haihtuvad ja nende asemele langevad uued. See jätkub seni kuni moodustub uusi võiduliine.

Tasuta spinnide vooru pääsed nelja, viie või kuue pulgakommikujulise scatteri ilmumisel. Olenevalt scatterite arvust saad tehtud panuse väärtuse tagasi kahe-, nelja- ja kaheksakümne kordselt pluss 10 priispinni. Iga kolme scatteri eest boonusvoorus saad viis priispinni juurde.

Boonusvoorus pane ennast valmis üliägedateks kommipommi sümboliteks, sest just need korrutavad välja teenitud võidud kahe- kuni sajakordselt!


– KOKKUVÕTE

Pragmatic Play on “Sweet Bonanza” mängu tegemisel lasknud fantaasia tõeliselt lendu. Vägev värviline kujundus tekitab lootusetu isu kõige magusa järele. See-eest mängu ülesehitus on lihtne ja tasuta spinnide voorus saad võitudele ka tulusaid võidukordajaid. Tegemist on pigem volatiilse mänguga, millel tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita ka kuni 21 100-kordselt.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem