BetSoft Gaming Logo
Pakkuja: BetSoft Gaming
RTP: 95.03%
Loodud: 23/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 3,944 mündid
Kus saad mängida BetSoft Gaming slotikaid

Vaata Super Sweets videot

Super Sweets ülevaade

super sweets slot betsoft

Super Sweets on Betsoft nimelise kasiinomängude tootja slotikas, millel tegevus, nagu nimestki võib aimata, keerleb magusate puuviljade ümber. Kindlasti tead, et puuviljad ongi kõige popimad kujunduse elemendid üldse mänguautomaatide puhul, sest muudavad mänguelamuse ägedalt värviliseks ja lõbusaks nagu elu olema ju peakski! See pole aga sugugi kõik, sest meelt aitavad lahutada ka hulk lõbusaid boonusfunktsioone ja silm puhkab äärmiselt hästi viimistletud graafikal.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Super Sweets magus äktšion rullub lahti eriti ülevas meeleolus ja hea õnne korral võid sinagi kommi hambusse saada. Sümbolid rullikutel ei paku ehk midagi erakordselt originaalset, aga üldine sloti välimus on siiski tasemel. Püüa võite maiustuste tehases, kus kommide pakkijad toovad võite viiel rullikul kümne võiduliiniga.

super sweets slot screen

Maksimaalselt võid sealjuures tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 394 kordselt, mis rahasse ümber arvutatult teeb 3944 eurot. Panuse väärtuseks saad valida 10 sendist 10 euroni spinni kohta.


– BOONUSED

Super Sweets mängu keskmes on ülikasulikud Super Sticky Wilds sümbolid. Kui need välja ilmuvad, saad ühe korra tasuta keerutada nii, et wildid jäävad positsioonidele pidama. Nii on võitude moodustamine märksa lihtsam ning kui saad korraga mitu wildi, teenid ka sama arvu tasuta spinne.

Mängu keskmised rullikud on kõige paremad, sest neil võivad ilmuda kommide sümbolid, mis pakuvad nii pileteid kui ka respinne. Proovi kokku koguda kolm kuldset piletit ja saad teha viis tasuta spinni.


– KOKKUVÕTE

Super Sweets on keskmise volatiilsusega slotimäng, mille graafika ja boonused on igati tasemel. Nagu arvata võid, pakub enim võite tasuta spinnidega boonusvoor, eriti aga sellepärast, et seal võid kohata paigalejäävaid wilde.

Meeldiks mängida BetSoft Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BetSoft Gaming 95.84% 21. Feb 2020
spring tails slot

Spring Tails

BetSoft Gaming 96.92% 13. Feb 2020
total overdrive slot

Total Overdrive

BetSoft Gaming 95.53% 21. Jul 2018
dragon kings slot

Dragon Kings

BetSoft Gaming 96.08% 29. Oct 2019
take the bank slot

Take the Bank

Näita rohkem