Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.52%
Loodud: 17/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.11 – €25
  • Võimalik võit: kuni 37,500 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Super Joker ülevaade

super joker slot pragmatic play

Pragmatic Play mängude valikusse on lisandunud vanakooli stiilis tehtud slott 3×3 mänguvälja ja viie võiduliiniga. Nimeks on sellel “Super Joker” ja võite saad püüda koos mitmete lisadega. Näiteks, kui saad kaks rullikut kõik samade sümbolitega, siis keerleb kolmas edasi seni, kuni moodustub võiduliin. Täida kogu mänguväli samade ikoonidega ja pääsed lõbusa Boonusratta peale. Panuseid saad teha alates 5 sendist 25 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Super Joker” mängul on kahtlemata klassikalise puuviljasloti välimus. Aga miks ka mitte, sest just see disain on mängijate hulgas kõige paremini vastu võetud. Lisaks hulgale puuviljadele näed rullikutel ka ühe-, kahe- ja kolmekordseid bar-ikoone, mis võimelised tehtud panuse väärtuse tagasi maksma vastavalt 0,4-, 0,6- ja ühekordselt. Kõige väärtuslikum on teemant, sest nendega võiduliinis saad tehtud panuse tagasi viiekordselt.

super joker slot screen


– BOONUSED

“Super Joker” mängu wildiks on lõbusas tujus naljahammas, kelle järgi ongi slott oma nime saanud. Nagu tavaliselt, asendab see võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid. Kui saad võiduliinis korraga kolm wildi, võid arvestada tehtud panuse väärtusest 15 korda suurema võiduga.

Kõige paremad võiduvõimalused tekivad, kui suudad kõik kolm rullikut täita samade sümbolitega. Nii käivitub Double Multiplier Wheel, mis keerleb rullikute kohal ja pakub kuni 20-kordset võidukordajat. Täida kogu mänguväli wildidega ja võid tehtud panuse väärtuse tagasi saada kuni 1500-kordselt!


– KOKKUVÕTE

Pragmatic Play on loonud “Super Joker” mängu ilma millegagi üle pingutamata. Kui mängid tihti just puuviljaslotte, siis see mäng sind millegagi üllatada ei suuda. Boonuseid ei ole kuigi palju, kuid võite saad see-eest üsna sageli. Huvitavaks läheb olukord siis, kui välja ilmub võidukordaja ratas.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem