Endorphina Logo
Pakkuja: Endorphina
RTP: 96.00%
Loodud: 29/11/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €1 – €100
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid

Sugar Glider ülevaade

sugar glider slot

Endorphina mängulooja toob sinuni karvase ninja, kes mängib peategelast “Sugar Glider” slotimängul. Seikle koos temaga ohtlikus džunglis, naudi puuvilju ja võida raha. Kuigi mängus on puuvilja teema sees, ei tähenda, et tegu oleks klassikalise puuviljaslotiga.

Mänguväli koosneb 5×3 ruudustikust, sellel on 10 võiduliini ja maksimaalne võit on tehtud panuse summa 1000-kordne väärtus. Boonusfunktsioonidest on mängus sama rulliku kõigile väljadele laienevad wildid.

sugar glider slot screen


– PANUSTAMINE

“Sugar Glider” mängul saad teha panuseid alates 0.01€-st 100€ni spinni kohta, mis teeb maksimaalseks potentsiaalseks võidusummaks 100 000€ spinni kohta. Mängul ei ole palju boonusfunktsioone, kuid võiduprotsent on võrdne teiste sarnaste mängudega. Lisaks 100 000€, saad võita ka 50 000€ puhtalt kätte.


– BOONUSED

Mängu asendussümbol Wild on rohutirtsust sõdalane ning suurte võitude jahil pead just temale lootma. Rohutirtsust Wild laieneb sama rulliku kõigile väljadele ja aitab moodustada uusi võiduliine. Wild asendab kõiki teisi puuduolevad sümboleid võiduliinis.


– TEMAATIKA JA DISAIN

“Sugar Glider” mängul on huvitav ülesehitus, milles karvane ninja viibutab oma bumerangi, et teha teed omale paksus džunglis. Tema vaenlaseks on rohutirts. Teised sümbolid on lahedalt kujundatud lilled ja eksootilised puuviljad.


– KOKKUVÕTE

“Sugar Glider” mängus ei mängi suurt rolli palju erinevaid boonuseid vaid boonusfunktsioone on ainult üks – rohutirtsust asendussümbol Wild, mis laieneb sama rulliku kõigile väljadele. See eest maksab slott piisavalt palju võite ka ilma boonusteta.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Endorphina

Näita rohkem

Kus saad mängida Endorphina slotikaid

kingswin kasiino veebileht
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee