Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.74%
Loodud: 26/03/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3×3
  • Panuse suurus: €0.05 – €100
  • Võimalik võit: kuni 1,650 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Sticky Joker videot

Sticky Joker ülevaade

sticky joker slot playngo

Sticky Joker on Play n GO nimelise kasiinomängude looja slotikas kolme rulliku ja viie võiduliiniga. Tegemist on puuviljade teemalise slotiga, millel saad panuse väärtuseks valida viiest sendist saja euroni keerutuse kohta. Volatiilsuse poolest keskmike hulka kuuluv mäng pakub põnevust paigalejäävate wildide, respinnide ja kuni kümnekordse võidukordajaga Õnnerattal.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Sticky Joker mängu tegemisel on inspiratsiooni ammutatud lugematust hulgast puuviljaslottidest. Tegemist on lihtsa slotiga, millel võid võite saada nii vähemväärtuslike puuviljaikoonide kui ka vähe tulutoovamate kuldtähekeste, õnnelike seitsmete ja Bar sümbolitega. Neist väärtuslikem on punane õnnelik seitse, sest kui tabad neid võiduliinis vähemalt kolm, ootab sind tehtud panuse väärtusest koguni viis korda suurem võit.

sticky joker slot screen

Wildi tunned ära tuttavliku jokkeri mehikese järgi ja see asendab võiduliinides mistahes teisi tavasümboleid. Püüa saada kolm jokkerit järjestikku ja teenid tehtud panuse väärtuse tagasi kaheksakordselt. Võite saadki mistahes kolme järjestikku paikneva sama sümboli eest.


– BOONUSED

Kuigi Sticky Joker pakub rohkelt mahlakaid puuvilju, siis boonuste poolest ei ole see ehk kõige heldem mäng. Sellegipoolest pakub slotikas kahte erinevat tüüpi wilde, mis võivad vabalt sind aidata respinnidega boonusvooru, kus widid jäävad oma positsioonidele kuni boonusvooru lõpuni. Vähemalt nelja wildi ilmumisel võid pääseda ka kuni kümnekordse võidukordajaga õnnerattale.

sticky joker slot bonus wheel


– KOKKUVÕTE

Kui sulle pakuvad pinget klassikalised puuviljasümbolitega mängud, siis Sticky Joker on just üks sellistest trendikatest mänguautomaatidest. Sellel on mitu lihtsa ülesehitusega boonust, mille abil võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 1650 kordselt.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem