Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: ?%
Loodud: 16/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €2,500
  • Võimalik võit: kuni 3,750,000 mündid
Kus saad mängida Playtech slotikaid
OlyBet Kasiino Logo
  • UUENDATUD!
  • Uus tervitusboonused kuni €1100

Starmada Exiles ülevaade

Playtechi mängul “Starmada Exiles” saad võimaluse avastada kosmoseavarusi koos auahnete piraatidega. Mängul on viis rullikut, 25 võiduliini ja võimalus pääseda tasuta spinnide vooru 20 spinniga kasiino kulul. Panuseid saad teha alates 25 sendist 2500 euroni spinni kohta ja maksimaalselt ühe spinniga tasku pista tehtud panuse väärtusest 1500-korda rohkem raha.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Starmada Exiles” on kujunduse poolest lahe- taustal on avakosmos, kus hõljuvad kosmoselaevad ja lendavad meteoriidid, sümboliteks rullikutel erinevad tehnikavidinad ja relvad.

starmada exiles slot screen

Tulusamad sümbolid on võimukad piraaditegelased– Piraadikapten, naismereröövel, meesmereröövel ja robotpiraat. Neist kõige väärtuslikum on Piraadikapten- kombineeri neid võiduliinis kolm, neli või viis ja saad tehtud panuse väärtuse tagasi kahe-, kümne- ja kuuekümne kordselt. Wild asendab kõiki teisi sümboleid peale scatteri.


– BOONUSED

Scatter ikooniks on planeedi kujutis ja kui see jääb korraga pidama rullikutel üks ja kolm, käivitad Plunder boonusvooru. Selle funktsiooniga saad valida ühe kahest scatterist, mis pakuvad koheseid rahapreemiaid või kasvatada mõõdiku näitu rullikutest vasakul.

Tasuta spinnide vooru pääsemiseks piisab, kui scatter jääb pidama korraga rullikutel 1, 3 ja 5. Saad kümme tasuta keerutust ja võimaluse teenida lisawilde.


– KOKKUVÕTE

“Starmada Exiles” on keskmise volatiilsusega slotimäng, millel võid tehtud panuse väärtuse iga spinniga tagasi võita kuni 1500-kordselt.

Meeldiks mängida Playtech slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Playtech 96.36% 31. Jan 2020
egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

Playtech 95.05% 7. Jan 2020
oceanus rising slot

Oceanus Rising

Playtech 96.26% 29. Nov 2019
kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

Playtech 96.26% 24. Oct 2019
kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

Näita rohkem