Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: ?%
Loodud: 16/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €2,500
  • Võimalik võit: kuni 3,750,000 mündid

Starmada Exiles ülevaade

starmada exiles slot

Playtechi mängul “Starmada Exiles” saad võimaluse avastada kosmoseavarusi koos auahnete piraatidega. Mängul on viis rullikut, 25 võiduliini ja võimalus pääseda tasuta spinnide vooru 20 spinniga kasiino kulul. Panuseid saad teha alates 25 sendist 2500 euroni spinni kohta ja maksimaalselt ühe spinniga tasku pista tehtud panuse väärtusest 1500-korda rohkem raha.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Starmada Exiles” on kujunduse poolest lahe- taustal on avakosmos, kus hõljuvad kosmoselaevad ja lendavad meteoriidid, sümboliteks rullikutel erinevad tehnikavidinad ja relvad.

starmada exiles slot screen

Tulusamad sümbolid on võimukad piraaditegelased– Piraadikapten, naismereröövel, meesmereröövel ja robotpiraat. Neist kõige väärtuslikum on Piraadikapten- kombineeri neid võiduliinis kolm, neli või viis ja saad tehtud panuse väärtuse tagasi kahe-, kümne- ja kuuekümne kordselt. Wild asendab kõiki teisi sümboleid peale scatteri.


– BOONUSED

Scatter ikooniks on planeedi kujutis ja kui see jääb korraga pidama rullikutel üks ja kolm, käivitad Plunder boonusvooru. Selle funktsiooniga saad valida ühe kahest scatterist, mis pakuvad koheseid rahapreemiaid või kasvatada mõõdiku näitu rullikutest vasakul.

Tasuta spinnide vooru pääsemiseks piisab, kui scatter jääb pidama korraga rullikutel 1, 3 ja 5. Saad kümme tasuta keerutust ja võimaluse teenida lisawilde.


– KOKKUVÕTE

“Starmada Exiles” on keskmise volatiilsusega slotimäng, millel võid tehtud panuse väärtuse iga spinniga tagasi võita kuni 1500-kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Playtech

NEW tiger turtle dragon phoenix slot

Tiger Turtle Dragon Phoenix

ascot sporting legends slot

Ascot – Sporting Legends

Näita rohkem

Kus saad mängida Playtech slotikaid