Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.00%
Loodud: 06/10/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid

Star Joker ülevaade

star joker slot

“Star Joker” on Play ‘N Go 5 rulliku ja 10 võiduliiniga klassikaline puuviljaslott, mida saad mängida alates 10 sendist 100€ni spinni kohta. Mängule lisab vürtsi tasuta spinnide boonusvoor, millel mängimiseks võid saada kuni 20 tasuta spinni ja lisa wilde.


– SÜMBOLID

Visuaalselt näeb “Star Joker” välja nagu paljud teised puuviljaslotid. Sellel on helelilla taust ja sümboliteks kirsid, maasikad, ploomid, apelsinid, melonid, kuldsed kellad, teemantid ja seitsmed. 5 õnneliku seitsme sümbolit võiduliinis annab sulle tehtud panuse summa tagasi 100 kordselt.

star joker slot screen

Wild-asendussümbol on täheke, mis asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid. 5 wildi võiduliinis maksab su tehtud panuse summa tagasi 500 kordselt.


– TASUTA SPINNID

Teine hinnaline sümbol on “Joker scatter”. Saa neid ühe spinniga 3 tükki rullikutel 1, 3 ja 5 ning võid rõõmustada 10 tasuta spinni üle. Kui tasuta spinnide voorus saad 3 jokkerit, saad veel 10 korda kasiino kulul mängida.

star joker slot review

Mis kõige parem, tasuta spinnide voorus muutub Jokker eriliseks Wildiks, mis tähendab, et tasuta spinne mängida kahe wild sümboliga. See kahekordistab sinu võiduvõimalused ja võid võita tehtud panuse tagasi 5000 kordselt.


– KOKKUVÕTE

“Star Joker” on madala volatiilsusega mäng, mis sobib ideaalselt algajale slotisõbrale. Enamik võite on väikesed, kuid tõenäoliselt saad neid tihti. Samuti, nagu juba öeldud võid tasuta spinnide voorus hea õnne korral tehtud panuse tagasi võita koguni 5000 kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

Näita rohkem

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid