Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 95.02%
Loodud: 08/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kuni 50,000 mündid

Spy Rise ülevaade

spy rise slot playtech

Kellele ei meeldiks põnevad missioonid mängul, mis maksab võite nii vasakult paremale kui ka vastassuunas? Playtech mängulooja ongi teinud just sellise sloti nimega “Spy Rise”. Kavalate spioonidega mäng pakub mänguvälja 5 rulliku ja 40 võiduliiniga, lisaks omapärast Feature Bet valikut tasuta spinnide voorus, millel saad tasu eest sümbolid muuta automaatselt väärtuslikemateks ja püüda juba hoopis suuremaid võite. Slotil on ka järjest kasvav progressiivne jackpot. Panuseid saad teha alates 20 sendist 100€ni spinni kohta.

spy rise slot screen


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Spy Rise” näeb väga hea välja – sellel on futuristlik atmosfäär ja tegevuspaigaks Aasia tulevikulinn. Rullikutel näed rahatähtede euro, naelsterlingu, dollari, bitcoini ja Jaapani jeeni neoonvärvides logosid. Samuti hoia silm peal tulusatel käekellade, sportautode ja kahe spiooni ikoonidel. Kõige väärtuslikum ikoon on meesspioon makstes tehtud panuse väärtuse tagasi 50-kordselt, kui saad neid võiduliinis viis. Wild asendussümbol asendab kõiki teisi ikoone peale scatteri.


– BOONUSED

“Spy Rise” slotil on ahvatlev Feature Bet boonus, mis tähendab, et lisaraha eest saad püüda suuremaid võite kõrgendatud väärtusega sümbolite abil. Funktsiooni saad käivitada rullikutest all asuvale Feature Bet nupule vajutades.

Saad suurendada nelja sümboli väärtust:
– 1. tase – maksab sulle valitud panuse väärtuse 1,5- kordse hinna– käekella sümbol on seejärel võiduliinides väärt tehtud panusest 58,33 korda rohkem.
– 2. tase – maksab sulle valitud panuse väärtuse kahekordse hinna– sportauto sümbol on seejärel võiduliinides väärt tehtud panusest 62,5 korda rohkem.
– 3. tase – maksab sulle valitud panuse väärtuse 2,5- kordse hinna– naisspiooni sümbol on seejärel võiduliinides väärt tehtud panusest 70 korda rohkem.
– 4. tase – maksab sulle valitud panuse väärtuse 3- kordse hinna– meesspiooni sümbol on seejärel võiduliinides väärt tehtud panusest 83,33 korda rohkem.

Tasuta spinnide voor – “Spy Rise” logoga scatterid käivitavad tasuta spinnide vooru, kui jäävad korraga pidama 1., 3. ja 5. rullikul. Boonusvooru alustad 10 tasuta spinniga ja võite saad nii vasakult paremale kui vastupidises suunas moodustatud võiduliinide eest.

Progressiivne Jackpot – jackpoti saad võita 5 punase rullikuga. Kolme või nelja punase rulliku eest saad tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 3 ja 25 kordselt.


– KOKKUVÕTE

“Spy Rise” on huvitava mängu ülesehitusega slott, millel suured võidud peidavad ennast erilisel tasuta spinnide voorul, kus võite makstakse mõlemas suunas. Kuigi tegemist on kõigest keskmise volatiilsusega mänguga, on võimalik võita progressiivne jackpot. Samuti pakub palju põnevust Feature Bet boonus, mille eest pead küll juurde maksma, kuid kus ka võidud on hoopis teisest klassist.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Playtech

SOON kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

SOON kingdoms rise guardians of the abyss slot

Kingdoms Rise: Guardians of the Abyss

SOON kingdoms rise forbidden forest slot

Kingdoms Rise: Forbidden Forest

Näita rohkem

Kus saad mängida Playtech slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 20 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

bet365 kasiino website screen
Uue mängija boonus 100% kuni €50

Bet365 Kasiino

www.bet365.ee