BetSoft Gaming Logo
Pakkuja: BetSoft Gaming
RTP: 95.84%
Loodud: 21/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.05 – €5
  • Võimalik võit: kuni 300,364 mündid
Kus saad mängida BetSoft Gaming slotikaid

Vaata Spring Tails videot

Spring Tails ülevaade

spring tails slot betsoft

Spring Tails on Betsoft Gaming nimelise mängulooja Hiina uusaasta teemaline slotikas, täpsemalt on see pühendatud 2020. aasta rotiaastale. Tegemist on Betsofti ühe kõige volatiilsema mänguga, mis tähendab, et suured võidud on võimalikud, kuid ei pruugi ennast esitleda just kuigi tihti.

Pane paika oma panustamise strateegia olenevalt kui riskialdis oled ja võid hea õnne korral tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 300 000 kordselt! Panuse suuruseks saad sealjuures valida viiest sendist 50 sendini keerutuse kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Spring Tails on 2020. roti aastale pühendatud Hiina teemaline mäng, mille olulisim boonussümbol on samuti Õnnetoov Rott. Tegemist on wildiga, mille kõrval täidab boonusfunktsioone Kuldne Võti. Lisaks näed rullikutel kullakange, juveele, pärleid, riisi, pähkleid, juustu ja kaardimängust tuttavaid standardseid sümboleid.

spring tails slot screen

Välimuse poolest on tegu igati kiiduväärt mänguga, millel on multika stiilis tehtud kujundus. Spring Tails ei paku rohkemat kui viite võiduliini, mille moodustamiseks on antud viis rullikut.


– BOONUSED

Spring Tails on kahtlemata mängija jaoks tasuv slotikas ning selle saavutamisel aitab tublisti kaasa wild asendussümbol. Nagu juba öeldud, tunned selle ära roti pildi järgi ning pidama võib jääda see rullikutel 2-4. Iga kord, kui wild on osa võiduliinist, saad võidusummale ka võidukordaja. Kui wilde on mitu, siis võidukordajate väärtused korrutatakse.

Tasuta spinnide vooru pääsed Kuldse Võtmekese sümbolite abil, juhul kui neid ilmub korraga vähemalt kolm. Ka need boonussümbolid näitavad ennast ainult kolmel keskmisel rullikul ning võivad pakkuda kuni 12 tasuta mängukorda.


– KOKKUVÕTE

Spring Tails on kõrge võidupotentsiaaliga mäng, mis sobib ideaalselt vähe suurema riskihimuga mängijate jaoks. Tegemist on volatiilse mänguga, millel lõikad kasu wild-võidukordajatest ja tasuta spinnidest.

Meeldiks mängida BetSoft Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BetSoft Gaming 96.92% 13. Feb 2020
total overdrive slot

Total Overdrive

BetSoft Gaming 95.03% 23. Jan 2020
super sweets slot

Super Sweets

BetSoft Gaming 95.53% 21. Jul 2018
dragon kings slot

Dragon Kings

BetSoft Gaming 96.08% 29. Oct 2019
take the bank slot

Take the Bank

Näita rohkem