Relax Gaming Logo
Pakkuja: Relax Gaming
RTP: 95.04%
Loodud: 18/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 642,700 mündid
Kus saad mängida Relax Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata Splendour Forest videot

Splendour Forest ülevaade

splendour forest slot relax

Relax Gaming mängulooja tehtud Splendour Forest slotil teeb ilma tasuta spinnide voor paisuvate sümbolitega. Pane ennast valmis kogema seiklust võlumetsas, kus hea õnne korral võid mängu pandud panuse tagasi saada kuni 5000-kordselt. “Splendour Forest” mänguväli pakub positsioone 5×3 mänguväljal nii, et võiduliine on kokku 10.

Võite saad kõigi vasakult paremale kahe või enama järjestikku paikneva sümboli eest. Sealjuures saad panuseid teha juba alates 10 sendist 100 euroni spinni kohta. Ära unusta aga, et tegemist on volatiilse mänguga, mis hoolimata suurele võidupotentsiaalile võib aeg-ajalt su pikaks ajaks “kuivale” jätta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Splendour Forest” slotil on muinasjutuline rohelusest pakatav mets sätitud kuldse raami sisse nii, et sümboliteks rullikutel on hõbedased sümbolid. Teiste hulgas kohtud ka naisvõluri ja teiste temaatiliste ikoonidega. Madalama väärtusega on kaardimängust tuttavad 10 kuni ässani ikoonid.

splendour forest slot screen

Mängu Wild sümboliks on kuldne võlupuu, mis täidab võiduliinides puuduolevate sümbolite asendusfunktsiooni. Samuti on see võimeline käima panema tasuta spinnide vooru.


– BOONUSED

“Splendour Forest” mängu kulminatsiooniks on tasuta spinnidega boonusring, millel saad kasu lõigata paisuvatest sümbolitest. Selleks, et sinna üldse pääseda, pead aga korraga pihta saama vähemalt kolmele kuldse puu sümbolile.

Boonusvooru pääsenuna saad aardejahti alustada uuel ekraani, kus mängu tulevad üheksa varjatud kilpi. Valida saad neist ühe, mille alt paljastubki “paisuma” hakkav sümbol. Kui kilbi alt tuleb välja +1 märk, saad ühe valiku juurde.


– KOKKUVÕTE

“Splendour Forest” on võlumetsa teemaline mäng, millel võitude saavutamisel saad abi paisuvatest sümbolitest. Maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 5000-kordselt.

Meeldiks mängida Relax Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Relax Gaming Slotid 96.25% 20. Dec 2019
snake arena slot

Snake Arena

Relax Gaming 96.72% 21. Mar 2018
journey to mars slot

Journey to Mars

Relax Gaming Slotid 96.40% 2. Sep 2020
money train 2 slot

Money Train 2

Näita rohkem