NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.26%
Loodud: 11/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €500
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Spinsane videot

Mängi Spinsane demo versiooni tasuta

Spinsane ülevaade

“Spinsane” on Net Entertainment-nimelise mängulooja 5 rulliku ja 27 võiduliiniga slott, millel panuseid saad teha alates 10 sendist 500€ni spinni kohta. Mängul võid peale sattuda tulusatele supersümbolitele, mis asendavad tavasümboleid ning annavad sulle suurima võimaliku võidu. Tasuta spinnide vooru teeb eriliseks Wild-rullik.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Väljanägemiselt on “Spinsane” natuke imelik. Sloti peategelasteks on hundid, aga rullikud on natuke veidralt kurvilised ning nende kohal on salapärane ulguva hundi siluett. Sümboliteks rullikul on hundi kihvad, käpad ja muidugi hundid ise. Ehk paned tähele ka sarnaseid ikoone, mille peale oleks nagu kriimud tõmmatud– tegemist ongi väärtuslike supersümbolitega, mis pakuvad sulle suurendatud võite.

Näiteks 3, 4 ja 5 hundi pildiga sümbolit maksab tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 4-, 8- ja 50- kordselt. Superhundi sümbol toob sinu tehtud panuse väärtuse tagasi aga koguni 10-, 40- ja 500- kordselt olenevalt järjestikkuste sümbolite arvust võiduliinis. Wild-asendussümbolid võivad pidama jääda rullikutel teisest kuni viiendani ning need asendavad kõiki teisi sümboleid võiduliinides peale scatterite.

Tasuta spinnide voor

“Spinsane” mängu tasuta spinne saad proovida, kui mänguväljale ilmub korraga vähemalt viis ulguva hundi kujundusega scatter-sümbolit. Iga scatteri eest, mis tasuta spinnide vooru käivitas, teenid kaks tasuta spinni. Seega minimaalselt alustad boonusvooru kümne tasuta spinniga. Kui täidad kogu mänguvälja scatteritega, alustad boonusvooru 30 tasuta spinniga.

spinsane slot netent

Kui saad tasuta spinnide voorus veel scattereid, saad iga scatteri eest ühe tasuta spinni juurde. Sellele lisaks pakub tasuta spinnide voor ühte rullikut, mis on täielikult wildidega kaetud- nii on võiduliine ka hoopis lihtsam moodustada.


– KOKKUVÕTE

“Spinsane” mäng on väga lihtsasti jälgitav ning suuremaid võite võid oodata supersümbolite abiga, mis on väärt märksa rohkem kui tavasümbolid. Volatiilsuse poolest on tegemist keskmise slotiga ja tehtud panuse väärtuse saad tagasi võita kuni 5000-kordselt iga spinniga. Selle saavutamiseks pead täitma kogu mänguvälja superhundi sümbolite või wildidega.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

NetEnt Slotid Megaways 96.09% 24. Nov 2020
SOON divine fortune megaways slot

Divine Fortune Megaways

NetEnt Slotid Megaways 96.04% 12. Nov 2020
SOON twin spin megaways slot

Twin Spin Megaways

NetEnt Slotid 96.00% 29. Oct 2020
SOON vegas night life slot

Vegas Night Life

NetEnt Slotid 96.06% 8. Oct 2020
NEW dark king forbidden riches slot

Dark King: Forbidden Riches

Näita rohkem