NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.26%
Loodud: 11/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €500
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid

Vaata Spinsane videot

Spinsane ülevaade

“Spinsane” on Net Entertainment-nimelise mängulooja 5 rulliku ja 27 võiduliiniga slott, millel panuseid saad teha alates 10 sendist 500€ni spinni kohta. Mängul võid peale sattuda tulusatele supersümbolitele, mis asendavad tavasümboleid ning annavad sulle suurima võimaliku võidu. Tasuta spinnide vooru teeb eriliseks Wild-rullik.

spinsane slot netent


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Väljanägemiselt on “Spinsane” natuke imelik. Sloti peategelasteks on hundid, aga rullikud on natuke veidralt kurvilised ning nende kohal on salapärane ulguva hundi siluett. Sümboliteks rullikul on hundi kihvad, käpad ja muidugi hundid ise. Ehk paned tähele ka sarnaseid ikoone, mille peale oleks nagu kriimud tõmmatud– tegemist ongi väärtuslike supersümbolitega, mis pakuvad sulle suurendatud võite.

Näiteks 3, 4 ja 5 hundi pildiga sümbolit maksab tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 4-, 8- ja 50- kordselt. Superhundi sümbol toob sinu tehtud panuse väärtuse tagasi aga koguni 10-, 40- ja 500- kordselt olenevalt järjestikkuste sümbolite arvust võiduliinis. Wild-asendussümbolid võivad pidama jääda rullikutel teisest kuni viiendani ning need asendavad kõiki teisi sümboleid võiduliinides peale scatterite.

Tasuta spinnide voor

“Spinsane” mängu tasuta spinne saad proovida, kui mänguväljale ilmub korraga vähemalt viis ulguva hundi kujundusega scatter-sümbolit. Iga scatteri eest, mis tasuta spinnide vooru käivitas, teenid kaks tasuta spinni. Seega minimaalselt alustad boonusvooru kümne tasuta spinniga. Kui täidad kogu mänguvälja scatteritega, alustad boonusvooru 30 tasuta spinniga.

Kui saad tasuta spinnide voorus veel scattereid, saad iga scatteri eest ühe tasuta spinni juurde. Sellele lisaks pakub tasuta spinnide voor ühte rullikut, mis on täielikult wildidega kaetud- nii on võiduliine ka hoopis lihtsam moodustada.


– KOKKUVÕTE

“Spinsane” mäng on väga lihtsasti jälgitav ning suuremaid võite võid oodata supersümbolite abiga, mis on väärt märksa rohkem kui tavasümbolid. Volatiilsuse poolest on tegemist keskmise slotiga ja tehtud panuse väärtuse saad tagasi võita kuni 5000-kordselt iga spinniga. Selle saavutamiseks pead täitma kogu mänguvälja superhundi sümbolite või wildidega.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid