BetSoft Gaming Logo
Pakkuja: BetSoft Gaming
RTP: 95.80%
Loodud: 11/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 7×7
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid
Kus saad mängida BetSoft Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata Spinfinity Man videot

Spinfinity Man ülevaade

spinfinity man slot betsoft

“Spinfinity Man” on Betsoft-nimelise mängulooja 7×7 mänguväljaga slotikas, millel võite saad iga samadest sümbolitest moodustunud klastri eest. Tegemist on lõbusa lahendusega viimase aja populaarseima superkangelase seikluste ainetel. Anna oma panus Metropolise kaitsmiseks kurja Mr. X-i eest.

Pane oma panustamise strateegia paika kasutades +/- nuppe mängupaneelil, et reguleerida panuse suurust. “Spin” nupp paneb rullikud käima ja “Autoplay” abil saad lasta mängul enda eest teha soovitud arvu keerutusi.


– BOONUSED

Neljast või enamast samast sümbolist moodustunud “klaster” tähendab võitu! Võidukogumis osalenud sümbolid plahvatavad ja need asendatakse uutega. Kui tahad luua suuremaid klastreid, siis tuleb appi Super Wild- ikoonid, mis asendavad mistahes teisi sümboleid peale Spinfinity Man ja Mr. X- sümbolite.

spinfinity man slot screen

Fan Girl Fame – Spinfinity suurim naisfänn hoiab asjade kulgemisel silma peal ning peale kuue järjestikkuse võiduklastri moodustumist käivitub Fan Girl boonusfunktsioon. Nüüd maksavad juhuslikult plahvatavad sümbolid koheseid rahapreemiaid.

Catch Mr. X – kuri Mr. X võib sinu jaoks hoopis päästjaks saada. Kui näed teda rullikutel toimetamas, võib vabalt mänguväljale kukkuma hakata uusi lisasümboleid ja käima minna tasuta spinnide voor.

Mr. X-i tasuta spinnide voor – saad kümme priikeerutust nii, et kõik Spinfinity Man-sümbolid muuuvad Mr. X-sümboliteks, kusjuures iga Mr. X-sümboli eest saad ühe lisaspinni.


– KOKKUVÕTE

“Spinfinity Man” on intrigeerivad teema ja kujundusega loodud mäng, millel on hulk boonuseid ja kõrge võidupotentsiaal. See on väljanägemiselt ahvatlev, hea graafikaga mõnusalt meelelahutuslik mäng.

Meeldiks mängida BetSoft Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BetSoft Gaming 95.84% 21. Feb 2020
spring tails slot

Spring Tails

BetSoft Gaming 96.92% 13. Feb 2020
total overdrive slot

Total Overdrive

BetSoft Gaming 95.03% 23. Jan 2020
super sweets slot

Super Sweets

BetSoft Gaming 95.53% 21. Jul 2018
dragon kings slot

Dragon Kings

Näita rohkem