NetEnt Logo
  • Pakkuja: NetEnt
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.84%
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.01 – €1
  • Võimalik võit: kuni 120,000 mündid
  • Avaldati: 23.03.2015

Vaata Spinata Grande videot või mängi demo versiooni

Spinata Grande ülevaade

spinata grande slot

“Spinata Grande” mängu tegevus leiab aset väikses Mehhiko külas, kus toimumas on suur pidu. Mängul on standardne 5×4 mänguväli ja 40 fikseeritud võiduliini. Mängu väärtuslikemad boonusfunktsioonid on Kolossaalsed asendussümbolid, tasuta spinnid ja Mini Slot, mis aitavad sind tõeliselt suurtele võitudele. Loe edasi ja saad teada, kuidas pidustustest maksimum välja pigistada.

Mängul saad panuseid teha alates 0.20 €-st 20€ni spinni kohta. Mängul on ka fikseeritud 300 mündi väärtusega võrdne jackpot, mille saad omale 5 pullipea-kujulise piñata eest võiduliinis. Mängu tavarežiimis võivad sümbolid moodustada 2×2 ja 3×3 sümbolist koosnevaid kobaraid ja kattes kaks või enam rullikut moodustavad need Kolossaalse sümboli. Kui Kolossaalne sümbol on osa võidukombinatsioonist annab see sulle tavapärasest märksa suurema võidu.

Kogu kobaras 3 scatterit ja saad kohe 5 tasuta spinni. Iga lisascatter annab sulle ühe spinni veel juurde. Tasuta spinni voorus võid sattuda ka Kolossaalse Wild sümboli peale, mis seejärel laieneb 3 keskmisel rullikul ja aitab sul moodustada kõige väärtuslikumat võiduliini.

Mini Slot on veel üks huvitav funktsioon, mis sulle Spinata Grandel tulu toob. Iga kord kui Kolossaalne boonussümbol katab 3×3 kobaras kõik väljad, eraldub osa blokist ja toimib iseseisvate rullikutena.

Spinate Grande mäng disainiti osana NetEnti uuest slotistiilist. Kolossaalsed sümbolid aitavad sul käivitada erinevaid boonuseid ja kuigi jackpot on võrdne kõigest 300 mündi väärtusega, siis taaskäivituvad tasuta spinnid ja Kolossaalsed Wildid võivad sulle tuua märksa suuremaid võite, eriti kui mängid kõrgete panustega.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

SOON dead or alive 2 slot

Dead or Alive 2

SOON wild worlds slot

Wild Worlds

SOON ozzy osbourne slot

Ozzy Osbourne

SOON conan slot

Conan

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid