NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.75%
Loodud: 12/11/2013
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.01 – €400
  • Võimalik võit: kuni 400,000 mündid

Vaata Space Wars videot

Mängi Space Wars demo versiooni tasuta

Space Wars ülevaade

space wars slot

Löö kampa tulnukate klanniga NetEnt mängulooja “Space Wars” mänguautomaadil. Slotti iseloomustab unikaalne 4-rea ja 40 võiduliiniga mänguväli, millel võid tabada hulga omavahel külgnevaid sümboleid. Mängu saad proovida nii mänguraha eest tasuta kui hakata kohe pärisraha peale panustama.

space wars slot screen

Mängu sümboliteks on erinevad tulnukad ja Wildid. Võite saad iga kord, kui sama tulnukas jääb võiduliinis pidama kõigil järjestikkustel rullikutel. Wildid võivad pidama jääda rullikutel 2 ja 4 ning need asendavad võiduliinides kõiki teisi sümboleid. Kuigi mängul ei ole tasuta spinnide vooru, on sellel respinnid, mida saad iga kord, kui 3 sama sümbolit moodustavad võiduliini.

Lisaks tasuta spinnide voorule ei ole “Space Wars” mängul ka scattereid, mis reeglina tasuta spinnide vooru käivitavad. Selle asemel on aga “Punane Kristall”, mis on kõige suuremaid võite maksev sümbol. Kui saad neid võiduliinis 5, teenid oma panuse tagasi 1000-kordselt. Kui täidad kogu mänguvälja Punaste Kristallidega, teenid tehtud panuse summa tagasi 40 000 kordselt. See ongi mängu kõige suurem võimalik võit.

space wars slot review


– KOKKUVÕTE

“Space Wars” on madala volatiilsusega slotimäng, mis pakub sagedasi väikeseid võite. Mängu ülesehitus on huvitav ja põnevust hoiavad üleval respinnid ja väärtuslik “Punane Kristall”. Mängijate jaoks, kes otsivad teravamaid elamusi ja suuremat adrenaliinilaksu, võib “Space Wars” mõne aja möödudes igavaks muutuda.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

SOON happy panda slot

Happy Panda

SOON grand spinn slot

Grand Spinn

NEW ozzy osbourne slot

Ozzy Osbourne

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid