Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 95.00%
Loodud: 25/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 30,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Space Spins ülevaade

space spins slot microgaming

“Space Spins” on Microgaming-nimelise mängulooja slotimäng, mis hiilgab tõeliselt vapustava disaini poolest. Mängul on 5×5 mänguväli neljakümne võiduliiniga, samuti kolme erinevat tüüpi wilde, mis laienevad sama rulliku kõigile väljadele, millel need pidama jäävad. Tasuta spinnide voorus võivad need jääda oma kohale kuni boonuvooru lõpuni.

space spins slot screen


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Space Spins” teemaks on salapärased ja natuke õudust äratavad tulnukad, stiili koha pealt on otsustatud multika-stiilis kujunduse kasuks. Tulnukad ja muud sümbolid on tehtud nii hästi, et võiks arvata nagu oleks need pärit mõnest tuntud fimist. Võid kohata ka planeete, astronaute ja muid temaatilise sümboleid. Pisut väiksemaid võite maksavad kaardimängu ikoonid.


– PANUSTAMINE JA KASUMLIKKUS MÄNGIJALE

See, kui suurelt võid võita, oleneb paljuski sinu valitavast panuse suurusest. Tegemist on keskmise volatiilsusega slotiga, mis tähendab, et võite peaksid saama üsna sageli. Siiski pane tähele, et see mäng ei paku elumuutvat jackpotti ega hiigelvõite ning aeg-ajalt võib ette tulla ka pikemaid “kuivi” perioode. “Space Spins” on sobilik nii algajale kui ka kogenenumale slotisõbrale- panuseid saad teha ka vähema kui 1€ eest. Tänu paigalejäävatele Wildidele on kõige paremad šansid suurvõite noppida just tasuta spinnide voorus.


– BOONUSED

Kui sulle meeldivad Wild-asendussümbolid, siis meeldib sulle ka “Space Spins” slotikas. Miks? Sest siin on neid koguni kolme erinevat tüüpi, mis võivad sind rõõmustada kolmel keskmisel rullikul. Esimene Wildi tüüp on nimega “Rocket” ja see laieneb alati sama rulliku kõigile väljadele, millel see pidama jäi. “Shooting Star” käitub samamoodi, kuid laieneb horisontaalselt. “Sunburst” liigub rullikute vahel plahvatust meenutavate sammudega ja muudab kõik enda ümber olevad ikoonid wildideks.

Kui scatter-sümbolid jäävad samaaegselt pidama rullikutel 1, 3 ja 5, siis saad kaheksa korda spinnida kasiino kulul. Nüüd võivad wildid jääda oma kohale pidama boonusvooru lõpuni.


– KOKKUVÕTE

“Space Spins” pakub huvitavat boonuste kooslust ja korralikku võidupotentsiaali. Sellel on vastupandamatu graafika ja omanäolised tegelased.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem