Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.27%
Loodud: 27/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 1,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Space Enigma videot

Space Enigma ülevaade

space enigma slot microgaming

Space Enigma on Microgaming ja All41Studios tarkvaratootjate koostöös valminud mäng, mis sarnaneb väga samade tegijate Book of Anthemile. Kui asjaga lähemalt tutvuda, tundub, et inspiratsiooni on saadud ka Novomatic mängulooja ülipopist Egiptuse teemalisest Book of Ra mänguautomaadist.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Space Enigma mänguväli on kokku pandud viiest rullikust kümne võiduliiniga nii, et võite saad nii vasakult paremale kui ka vastassuunas võiduliine moodustades. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist kuni 100 euroni spinni kohta ja panuse väärtuse tagasi võita ka kuni tuhande kordselt. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, mille olulisemad boonused on sama rulliku kõigile väljadele laienevad wildid ja respinnide voor.

space enigma slot screen

Disain on tehtud vääriskividega, mis on paigutatud kosmoseavarustesse täpselt nagu NetEnti aegade populaarseimas Starburst mängus.


– BOONUSED

Kuna võite saad nii vasakult paremale kui ka vastassuunas, siis selle võrra on võidusummad pisut väiksemad. Tähekujuline juveel on mängu wild, mis võib pidama jääda kolmel keskmisel rullikul ja asendab mistahes teisi tavasümboleid võiduiinides.

Kui täheke jääb positsioonidele pidama, laieneb sama sama rulliku kõigile väljadele, millel see peatus. Nüüd saad ühe keerutuse kasiino kulul nii, et wildid jäävad oma kohtadele ja aitavad võiduliinide moodustamisel. Iga uus wild respinni ajal jääb samuti oma kohale ja saad uue respinni.


– KOKKUVÕTE

Space Enigma on Microgaming mängulooja vaste NetEnti Starburstile, mis jääb siiski võidupotentsiaali poolest pisut alla. Mängul on moodne kujundus ja leiad hulgaliselt säravaid vääriskive, mis maksavad nii vasakult paremale kui ka vastassuunas.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem