Quickspin Logo
Pakkuja: Quickspin
RTP: 96.26%
Loodud: 16/12/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 365,000 mündid
Kus saad mängida Quickspin slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Skulls UP! videot

Skulls UP! ülevaade

skulls up slot quickspin

Skulls UP! on Quickspin nimelise mängulooja piraatide teemaline slotikas viie rulliku ja 243 võiduliiniga. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 100 euroni spinni kohta ja näiteks tempokal respinnidega boonusvoorus kasvatavad võiduliinide arvu leegitsevad wild asendussümbolid.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Skulls UP mängul tõuseb fookusesse kardetud ja samal ajal imetletud piraadigäng, kes on valmis seilama üksikule saarele, et nõuda sisse hinnaline varandus. Pardal pakuvad neile seltsi papagoid ja riukalikud ahvid samal ajal kui mängu kujundus on tehtud multika stiilis. Vahvad animatsioonid lisavad vürtsi sellele troopika taustaga mängule, millel tunned ülimat lõõgastust tänu mahedale taustamuusikale.

skulls up slot screen

Lisaks pisut vähemväärtuslikele A, K, Q, J ja 10 sümbolitele võid sattuda papagoi, ahvi ja piraadipoiste peale, kes suuteliselt juba märksa suuremaid võite sulle tooma. Ilma habemeta piraat on neist väärtuslikem makstest tehtud panuse väärtuse tagasi 2, 4 ja 20 kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 või 5.


– BOONUSED

Leekides pealuu sümbol on mängu wild ja just see aitab käima panna tulusa respinnidega boonusvooru. Iga uus pealuu annab uue respinni ja avab rullikute kohal ka ühe uue positsiooni, mis tähendab, et ka võiduliinide arv kerkib.

skulls up slot bonus

Tasuta spinnidega boonusvooru pääsemiseks vajad vähemalt kolme aardekirstu pildiga ikooni. Auhind? Kuus mängukorda kasiino kulul. Mis eriti äge- kui suudad mistahes rulliku positsioonide arvu kasvatada wildide abil maksimumini, kukub sulle sülle veel kaks tasuta spini.


– KOKKUVÕTE

Skulls UP! on Quickspin nimelise mängulooja kahtlemata üks paremaid mänge, millel saad mõne boonuse igal korral, kui ilmub leekides wild asendussümbol. Üldiselt on tegemist volatiilse mänguga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 3650 kordselt.

Meeldiks mängida Quickspin slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Quickspin Slotid 94.19% 12. Oct 2021
wild harlequin slot

Wild Harlequin

Quickspin 96.58% 28. May 2021
guardian of athens slot

Guardian of Athens

Quickspin Slotid 95.82% 5. May 2021
sticky bandits 3 most wanted slot

Sticky Bandits 3 – Most Wanted

Näita rohkem