Triple Edge Studios Logo
Microgaming Logo
Pakkuja: Triple Edge Studios + Microgaming
RTP: 95.83%
Loodud: 07/08/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €25
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid

Vaata Sisters of Oz Jackpots videot

Sisters of Oz Jackpots ülevaade

Sisters of Oz Jackpots on kahtlemata omamoodi fenomen, mis näole naeru toonud juba nii mõnelgi agaramal slotihullul. Slotikas on võimeline välja sülitama tehtud panuse väärtusest koguni 10,000-korda suuremaid auhindu.

sisters of oz jackpot slot screen

Selle loojaks on kuulus Microgaming nimeline mängutootja ning kujunduses on eeskuju võetud kuulsast Kollasest Telliseteest. Viie rullikuga mänguväljal on võiduliine kakskümmend. Mängu suurim kulminatsioon võib saabuda siiski tänu selle neljale jackpot auhinnale.


Boonused

Lisaks juba mainitud jackpot preemiatele pakub Sisters of Oz Jackpots veel üht-teist muudki. Hiiglaslikud sümbolite blokid on võimelised täitma kõik kolm keskmist rullikut. Tasuta spinnide ajal on kolossaalsed blokid lausa kogu aeg kasutusel.


Mängu ülesehitus

Sisters of Oz Jackpots on keskmise volatiilsusega mäng, millel panuse väärtuseks saad valida 20 sendist 25 euroni mänguvooru kohta. Võidu saad igal korral kui vasakult paremale järjestikkustel rullikutel jääb pidama kolm vähemalt sama sümbolit. Tasuta spinnide ajal kõik võidud duubeldatakse.

Meeldiks mängida Triple Edge Studios slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem