Kus saad mängida Paf slotikaid
Paf Kasiino Logo
  • 25 tasuta keerutust
  • €10 pärisraha lisaks

Sing Deck Desperado Blackjack ülevaade

single deck desperado blackjack

Kui sulle meeldib äktšion live-kasiinos, siis Single Deck Desperado Blackjack on hea võimalus raha võita ja oskused proovile panna.

Desperado Blackjack on tempokas blackjacki versioon, millel on lahe Metsiku-Lääne teemaline kujundus. Kohe, kui mängu avad, kangastuvad silme ees ajad, mil vara jagati relva ähvardusel ja loota said ainult väikelinna laisa šerifi peale. Selleks, et mobiilis mängu mängida, peab sul olema iPhone või iPad operatsioonisüsteemiga iOS 10 või kõrgem. Androidi kasutajad, peavad omama op.-süsteemi Android 5.0 või uuemat.

single deck desperado blackjack game screen

Single Deck Desperado Blackjack mängul kasutatakse rahvusvahelisi Blackjacki reegleid ja eesmärk on ikka üle mängida kaval diiler saades oma skooriks võimalikult lähedane arv kahekümne ühele sealjuures ise “lõhki minemata”.

Desperado Blackjack mängul kasutatakse ainult ühte kaardipakki, mis tähendab, et maja-eelis on minimaalne. Varasematel aegadel ainult ühe kaardipakiga mängitigi, kuid kuna kasiinokülastajad õppisid aina paremini kaarte lugema, hakkasid kasiinod mängu lisama rohkem kaardipakke.


– PANUSTAMINE

Single Deck Desperado Blackjacki mängitakse standardse 52 kaardist koosneva kaardipakiga, mis ei sisalda pokkereid. Panuseid saad teha alates 10 sendist 500 euroni ning kui kaks esimest kaarti, mis kätte saad, on sama väärtusega, saad kasutada ka “SPLIT” funktsiooni. Sama väärtusega kaardid on näiteks kaks viite, aga ka kuningas ja 10. Diiler poolitab käe ja mängid edasi kahte kätt korraga.

Kui oled oma esimesed kaks kaarti kätte saanud, on võimalus kasutada ka “DOUBLE DOWN” funktsiooni, mis tähendab, et käe väärtus duubeldatakse ja saad ühe kaardi juurde.

Mängu alustamiseks aseta lauale niimitu žetooni kui palju peale soovid mängida. “HIT” nupp annab sulle ühe kaardi juurde ja “STAND” tähendab, et oled rahul kaartidega, mis sul on ja rohkem kaarte juurde ei soovi. Mängukaardid kahest kümneni ongi väärt sama palju kui number nende peal. Pildiga kaardid kuningas, emand ja soldat on kõik väärt 10, mis teeb mängu mängija jaoks päris riskantseks, sest võid kaarti juurde võttes lihtsasti koguda punktisumma üle 21, mis tähendab sinu kaotust.

Diiler võtab kaardi juurde iga kord, kui tema kaartide väärtus on 16 või madalam. 17 või kõrgem tähendab, et diiler kaarti juurde ei võta ja jääb oma kaartide juurde.


– KOKKUVÕTE

Single Deck Desperado Blackjack on kindlasti mäng, mida peab proovima iga tõsisem Blackjacki sõber. Nagu juba öeldud, kasutatakse mängul ainult ühte kaardipakki, mis teeb kaartide lugemise lihtsamaks ning vähendab nii maja-eelist märgatavalt. Mängul on ka väga lahe kujundus ja lai valik erinevaid panuse suuruseid.

Meeldiks mängida Paf slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Paf Slotid ?% 21. Jan 2021
NEW legends of the colosseum slot

Legends of the Colosseum

Paf Slotid 96.52% 25. Jun 2020
blue star slot

Blue Star

Näita rohkem