Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.02%
Loodud: 12/09/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3-5-5-5-3
  • Panuse suurus: €0.1 – €100
  • Võimalik võit: kuni 136,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Side Winder videot

Side Winder ülevaade

side winder slot

“Side Winder” slotikas on Vegase-stiilis mäng, mis üllatab kahe horisontaalselt paikneva rullikuga, millel on ainult Wildid ja sümbolid tasuta spinnide jaoks.

Horisontaalsed rullikud hakkavad tööle kahe “Sidewinder” logo peale ning sellisel juhul võib mängija teenida ka kolmanda “Sidewinder” ikooni. Kolme “Sidewinder” logoga järgneb tasuta spinnide mänguvoor. Tasuta spinnidega mänguvoorus keerlevad ülemised ja alumised rullikud samaaegselt 5 põhimängu rullikuga suurendades võiduvõimalusi märgatavalt. Lisaks tasuta spinnidega voorus saadud Wildid võivad laieneda teistele väljadele ja nii võidusummat suurendada.

side winder slot screen

Võite makstakse välja alates 3 või rohkemast sümbolist vasakult paremale: number 7 on enim võiduvõimalusi; 3, 4 või 5 seitset maksavad välja raha vastavalt panuse summa x2, x5 ja x8. Kella sümbol maksab võite 1.5-, 4- ja 7-kordselt.


WILD SÜMBOLID

Tavaline Wild on kollane ning ilmub ainult ülemistel ja alumistel horisontaalrullikutel

Top-Wild on valdavalt sinine ning asub põhimängu välja 2. rullikul või alumise horisonattalrulliku mistahes väljadel. Top-Wild põhimängus aktiveerib ülemise horisontaalrulliku, samas kui alumine horisontaalrullik töötab, aktiveerib seal pidama jäänud Top-Wild ülemise horisontaalrulliku.

Alumine Wild – see Wild on valdavalt roheline ja esineb ainult 4. rullikul. Põhimängus esinev Alumine Wild käivitab alumise horisontaalrulliku. Vastupidiselt sinisele top-wildile võib see esineda ka ülemisel horisontaalrullikul. Kui see peaks juhtuma, hakkab alumine horisontaalrullik automaatselt tööle.


TASUTA MÄNGUVOORUD

Tasuta spinnidega mänguvooru aktiveerub kui rullikutel jääb pidama kolm “Side Winder” logo, samas kui “Sidewinder” logo esineb ainult põhimänguvälja 2. ja 4. rullikul. Kui neil kahel rullikul just see ikoon jääb nähtavale, aktiveeruvad ülemised ja alumised horisontaalsed rullikud. Kui nüüd neile jääb samuti pidama “Sidewinder” logo, siis ongi kätte jõudnud tasuta spinnidega mänguvoor. Teoreetiliselt on võimalus saada ka rohkem kui 3 “Sidewinder” logoga sümbolit ning siis on ka tasuta spinnide arv suurem.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem