Microgaming Logo
  • Pakkuja: Microgaming
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.16%
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 5,000 mündid
  • Avaldati: 05.12.2018

Vaata Showdown Saloon videot või mängi demo versiooni

Showdown Saloon ülevaade

showdown saloon slot

“Showdown Saloon” on 5 rulliku ja 15 võiduliiniga mäng Microgaming mänguloojalt. Mäng on mängitav nii laua- kui ka tahvelarvutis ning mobiilis. Panuseid saad teha alates 20 sendist kuni 100€ni spinni kohta. Mängul on metsiku lääne temaatika ja boonustest võid saada tasuta spinnie, respinne ja mystery stackse.


– SÜMBOLID

Sümboliteks mänguväljal on A, K, Q, J ja 10 mängukaardid, relvad, pokkerižetoonid, täring ja viski. Pokkeri taskukaardid on wild sümboliks, mis asendab kõiki teisi peale tasuta spinnide sümboli. Taustal loovad meeleolu pokkerikaardid ja püssikuulid.

showdown saloon slot screen


– BOONUSED

“Showdown Salooni” eripära on Mystery Stacks boonus kuna igal rullikul on hulk üllatussümboleid(Mystery Symbols). Tasuta spinnidega saad mängida, kuid sul õnnestub saada rullikutel 3 või rohkem sümbolite kogumit. 4 või 5 sümbolite kogu annab sulle vastavalt 10 ja 15 tasuta spinni pluss kõik võidud korrutatakse 2 või 3 kordselt.

“Showdown Saloon” on hea väljanägemisega slott, kus saad respinnidega tehtud panuse tagasi võita kuni 750 kordselt. Mäng sarnaneb “Romanov Riches” mänguautomaadile, kuid tasuta spinnide voor teeb sellest parema mängu. Tegemist on kõrge riskitasemega mänguga, mis tähendab, et võid võita suurelt, kuid võid ka üldse mitte võita.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

NEW bookie of odds slot

Bookie of Odds

NEW zombie hoard slot

Zombie Hoard

NEW arctic valor slot

Arctic Valor

NEW shogun of time slot

Shogun of Time

Näita rohkem

Kus saad mängida Microgaming slotikaid