Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.16%
Loodud: 05/12/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 5,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Showdown Saloon videot

Showdown Saloon ülevaade

showdown saloon slot

“Showdown Saloon” on 5 rulliku ja 15 võiduliiniga mäng Microgaming mänguloojalt. Mäng on mängitav nii laua- kui ka tahvelarvutis ning mobiilis. Panuseid saad teha alates 20 sendist kuni 100€ni spinni kohta. Mängul on metsiku lääne temaatika ja boonustest võid saada tasuta spinnie, respinne ja mystery stackse.


– SÜMBOLID

Sümboliteks mänguväljal on A, K, Q, J ja 10 mängukaardid, relvad, pokkerižetoonid, täring ja viski. Pokkeri taskukaardid on wild sümboliks, mis asendab kõiki teisi peale tasuta spinnide sümboli. Taustal loovad meeleolu pokkerikaardid ja püssikuulid.

showdown saloon slot screen


– BOONUSED

“Showdown Salooni” eripära on Mystery Stacks boonus kuna igal rullikul on hulk üllatussümboleid(Mystery Symbols). Tasuta spinnidega saad mängida, kuid sul õnnestub saada rullikutel 3 või rohkem sümbolite kogumit. 4 või 5 sümbolite kogu annab sulle vastavalt 10 ja 15 tasuta spinni pluss kõik võidud korrutatakse 2 või 3 kordselt.

“Showdown Saloon” on hea väljanägemisega slott, kus saad respinnidega tehtud panuse tagasi võita kuni 750 kordselt. Mäng sarnaneb “Romanov Riches” mänguautomaadile, kuid tasuta spinnide voor teeb sellest parema mängu. Tegemist on kõrge riskitasemega mänguga, mis tähendab, et võid võita suurelt, kuid võid ka üldse mitte võita.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem