Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.02%
Loodud: 17/02/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 4×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €100
  • Võimalik võit: kuni 271,174 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Shogun of Time videot

Shogun of Time ülevaade

shogun of time slot

Kui sa ei tea veel, mis on küberpunk ja subkultuurid, siis proovi “Shogun of Time” 5 rulliku ja 4 realist mängu, millel teevad ilma keskaegsest Jaapanist pärit salapärased varjusõdalased. Mängul on 243 võiduliini, millel võite saad vasakult paremale. Abiks on ka tulusad Reel Split respinnid, tasuta spinnid, kõrvuti asetsevad wild rullikud ja teised Just for the Win mängulooja põnevad boonused. Mängul on 2000 mündi väärtusega võrdne jackpot.

shogun of time slot screen


– KUIDAS MÄNGIDA?

Võite saad igal korral, kui saad võiduliinis järjestikku 3 või enam sama sümbolit. Mängu tavarežiimil on 81 võiduliini ja peale igat võitu käivitub ka Reel Split Re-spin boonus, millel võiduliinide arv kolmekordistub 243ni. Sama juhtub “Shogun of Time” boonusvoorus, see tähendab, et mänguväljale lisandub uus rullik, mis paigutub nelja olemasoleva vahele. Koos lisarullikuga võid lisaks suurematele võitudele sattuda eepilise 2000 mündi väärtusega võrdse jackpoti otsa.


– SÜMBOLID JA BOONUSED

Sümbolite hulgas on lisaks madalama väärtusega kaardimängu ikoonidele ka väärtuslikemad Jaapani traditsioonilise kultuuri sümbolid. Võiduliinis puuduolevate sümbolite asendamisel tulevad appi Wildid, scatteriks on Lootusetaim.

Kolme või enama Scatter-sümboli eest rullikutel saavad mängijad maksimaalsed 16 tasuta spinni. “The Shogun of Time” tasuta spinnide voor pakub aga veelgi enam väljakutseid, sest selles voorus teed kõik keerutused lisarullikuga. Lisaks lisarullikule mängitakse tasuta spinnide voor 81 võiduliini asemel 243-ga ja võite makstakse mitte ainult vasakult paremale, aga ka vastassuunas. Keskmisel positsioonil asuv rullik kattub üleni wildidega ja jääb sellele kohale kuni boonusvooru lõpuni pakkudes nii märgatavalt suuremat võiduvõimalust.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem