Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.03%
Loodud: 10/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €25
  • Võimalik võit: kuni 1,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Sherlock of London videot

Sherlock of London ülevaade

sherlock of london slot microgaming

Sherlock Holmes on Inglismaa legendaarseim detektiiv, kes suudab jälile saada ka Londoni kõige kavalamatele kurikaeltele. “Sherlock of London” on slotimäng, mis toob sinu ette 20. sajandi Londoni pimedaimad tänavanurgad, kus pätid teevad oma tegusid ja politsei on võimetu.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Tegemist on Microgaming ja Rabcat Studio-nimeliste mänguloojate koostöös valminud slotikaga, mis toob mängija ette kahe geeniuse, Sherlocki ja tema paarilise Dr. Watsoni, seiklused.

sherlock of london slot screen

Mänguväljal on 25 fikseeritud võiduliini ja suurt raha saad püüda rohkete boonuste abil. Slott on keskmise volatiilsusega, mis tähendab, et sobib nii algajale kui kogenenumale mängijale.


– BOONUSED

“Sherlock of London“ pakub äärmiselt mitmekesist boonuste valikut. Lisafunktsioonide hulka kuuluvad Double Wins, Expanding Wilds ja Extra Wilds, mis kõik loovad soodsa pinnase ülitulusasse Connecting Wild boonusvooru pääsemiseks.

Connecting Wilds käivitub, kui mänguväljal jääb korraga pidama vähemalt kaks wildi. Toimib see nii, et kõik wildid ühendatakse joone abil, mille teekonnale jäävad positsioonid saavad kõik wildideks. Iga uue wildi eest saad ühe respinni ja järjestikku paiknevate wildide eest saavutatud võidu tagasi kahekordselt.

Tasuta spinnide voor lisawildidega toimub kurikuulsal 221B Baker Street garaažiboksis, kus saad kasiino kulul teha kümme priispinni.


– KOKKUVÕTE

“Sherlock of London” slotimängul saad aidata legendaarsetel Sherlock Holmes & Dr. Watson duol pätte püüda ja selle eest ka vääriliselt tasutud. Panuseid saad teha kuni 100 euroni spinni kohta ning mistahes mängu hetkel võivad appi tulla ka Double Wins, Expanding Wilds ja Extra Wilds boonusfunktsioonid. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, mis pakub lisaks ka ainulaadset Connecting Wilds boonusvooru.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Microgaming Alchemy Gaming Slotid 96.36% 3. Aug 2020
goldaur guardians slot

Goldaur Guardians

Näita rohkem