Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.60%
Loodud: 29/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 7×1
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Seven 7’s videot

Seven 7’s ülevaade

seven 7s slot microgaming

Crazy Tooth Studio ja Microgaming nimeliste mänguloojate koostöös on valminud põnev slotikas Seven 7s, mis pakub hiiglaslikku võidupotentsiaali. Mäng paistab silma unikaalse mängu ülesehituse, innovatiivsuse ja äärmiselt suure volatiilsuse poolest.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Seven 7s kujunduse loomisel on kasutatud rohkelt klassikalisi seitsmete ja Bar sümboleid. Ilmselgelt on inspiratsiooni ammutatud traditsiooniliste mänguautomaatide disainist, kuid väljanägemine on samal ajal tõeliselt kaasaegne. Kohe mängu avades tunned teaduslik-ajaloolist atmosfääri, millel võiks öelda on ka pisut Art Deco stiili mõjutusi.

seven 7s slot screen

Seven 7s mängu teeb eriliseks see, et alguses saad ainult ühe rulliku, kuid rullikute arv võib tänu respinnidele paisuda ka kuni seitsme peale. Maksimaalselt suure mänguvälja puhul võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 25 000 kordselt ning selle eesmärgi saavutamine on eriti lihtne tänu wild võidukordajatele.

Panuse suuruseks saad valida 20 sendist 10 euroni spinni kohta ning kuna tegemist on volatiilse mänguga, võid keskmiselt oodata võidukat keerutust iga viie spinni järel.


– BOONUSED

Kui Seven 7s mängu kujundus ei ole mingilgi moel rabavalt originaalne, siis eriliseks teeb selle uuenduslik Continuwin tehnoloogia. Nagu juba öeldud, alustad kõigest ühe rullikuga, millel on kolm sümbolit- nendeks võivad olla 7, Bar logo ja kahekordne wild võidukordaja. Tasub siiski teada, et ainult ühe rullikuga mängides on Bar üsna kasutu, sest see ei aita ühtegi võitu saada.

Number seitse on ainuke sümbol, mille abil võid võiduliini saada. Kahekordne Wild, nagu nimigi ütleb, on samal ajal võimeline võidu duubeldama.


– KOKKUVÕTE

Seven 7 on kahtlemata unikaalne mäng, millel võitude saamiseks pead pisut kannatust varuma. Püüa saada järjestikkuseid võite ja võid rõõmustada ka kuni 250 000 euro suuruse hiigelvõidu üle.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem