NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.70%
Loodud: 23/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni ? mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Serengeti Kings videot

Mängi Serengeti Kings demo versiooni tasuta

Serengeti Kings ülevaade

Serengeti Kings on NetEnt mängulooja Aafrika stiilis tehtud slotimäng 5×4 mänguvälja ja 26 fikseeritud võiduliiniga. Pane paika oma panustamise strateegia valides panuse suuruseks alates 10 sendist 100 euroni spinni kohta ja alustades seiklust eksootilisel Tansaania saarel.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Serengeti King mänguautomaadil toimub tegevus kuulsa Tansaania saare põhjaosas. Graafika on tehtud multika stiilis ja näed kõike eksootilisele paradiisile iseloomulikku. Rullikute taga on vulkaanilised mäed ja positsioonidel võtavad koha sisse lisaks A, K, Q, J ja 10 ikoonidele ka sebrad, kaelkirjakud, hüäänid, lõvid ja pantrid. Neist kaks viimast on mängu väärtuslikemad sümbolid ja maksavad tehtud panuse väärtuse tagasi 10, 20 ja 50 kordselt, kui tabad neid võiduliinis 3, 4 või 5. Võite saad, kui vasakult paremale jääb pidama vähemalt kolm või enam sama sümbolit.

serengeti kings slot screen

Wild sümbol on kaunis päikeseloojang ning see asendab võiduliinides mistahes teisi tavasümboleid. 3, 4 või 5 wildi saavad moodustada ka iseseisva võiduliini ja maksavad sellisel juhul tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 30, 100 ja 500 kordselt.


– BOONUSED

Tasuta spinnidega boonusvooru pääsemiseks vajad vähemalt kolme scatter ikooni, mille tunned ära poolitatud kuu-päikese pildi järgi. Kui see õnnestub, saad mängida 12 korda kasiino kulul.

serengeti kings slot freespins

Tasuta spinnidega boonusvooru saad ka otse ennast “sisse osta” makstest 58,7 kordse panuse väärtuse.


– KOKKUVÕTE

Serengeti Kings on stiilselt kujundatud mäng, mis räägiks nagu tänapäeva Lõvikuninga loo. Kesksel kohal on lõvi ja panteri sümbolid, mida saad eriti palju tasuta spinnidega boonusvoorus.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem