Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.20%
Loodud: 24/03/2016
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 30,670 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Vaata Seasons videot

Seasons ülevaade

seasons slot yggdrasil

“Seasons” on Yggdrasil Gaming-nimelise mängulooja loovalt tehtud slotikas, mis toob mängija ette aastaaegade vaheldumise selle kõige romantilisemas mõttes. Mänguväli on tehtud viie rullikuga nii, et võite saad kombineerida 20 võiduliinil. “Seasons” pakub nelja erinevat mängurežiimi nii, et igal oma unikaalne wildiga funktsioon. Panuseid saad teha alates 20 sendist spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Seasons” looduse teemalise mängu taustal on kaunis maastik ning sümboliteks rullikutel erinevat tüüpi puulehed, mürgiseened, männikäbid ja marjad.

seasons slot screen

Taustal käib meloodiline muusika, mis sobitub ideaalselt mängu looduseidülliga.


– BOONUSED

“Seasons” mängul saad kätt proovida neljal erineval mängurežiimil, mis vahelduvad peale igat kümmet keerutust. Lisaks pisut teistmoodi kujundusele muutuvad ka wildidega boonusvoorud.

Talverežiimil kloonitakse kõik Jänese Wildid, mis liiguvad mänguväljal just sinna, kus parasjagu jääb võiduliinis sümboleid puudu. Kevadel paneb Öökulli Wild käima respinni nii, et ise liigub mänguväljal kogu aeg ühe korra võrra edasi. Suvel laieneb Põdra Wild mänguväljal ristikujuliselt luues nii hulga uusi võimalusi võiduliinide moodustumiseks. Sügis on aga ehk kõige lahedam, sest Rebase Wild boonus pakub olenevalt wildide arvust mänguväljal kuni kümnekordset võidukordajat!

Tasuta keerutuste voor algab seitsme priikeerutusega, kui saad kolm boonussümbolit, viieteistkümnega, kui pidama jääb neli boonussümbolit ja 30 tasuta spinni on sinu, kui mänguväljal jääb korraga pidama viis boonussümbolit. Boonusvoorus on wilde hoopis rohkem ja kui käivitasid tasuta spinnid sügise režiimil, võid hea õnne korral võitudele saada ka kümnekordse võidukordaja!


– KOKKUVÕTE

“Seasons” on pisut melanhoolne slotikas tunnustatud Yggdrasil Gaming mänguloojalt. Põnevust hoiab üleval aastaaegade vaheldumine, mis tähendab, et iga kümne spinni järel sisened uude mängurežiimi uut tüüpi wild-boonusega.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Yggdrasil Gaming 96.00% 4. Jan 2021
NEW frost queen jackpots slot

Frost Queen Jackpots

Yggdrasil Gaming Slotid 96.20% 12. Nov 2020
carol of the elves slot

Carol of the Elves

Yggdrasil Gaming Slotid 95.74% 19. Oct 2020
moley moolah slot

Moley Moolah!

Yggdrasil Gaming Slotid 96.20% 23. Sep 2020
cherrypop slot

CherryPop

Näita rohkem